“Uroczystość rodzinna w dniu 31.08.2019.”

Restauracja Stary Rynek 2
Nr 4 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Zrecenzowano 1 września 2019

Wystrój lokalu bardzo klimatytczny, obsługa fachowa i sympatyczna, radząca sobie z nietypowymi i nagłymi sytuacjami, atmosfera fantastyczna :).
Jedzenie przepyszne, nie jest tanie ale wysoka jakość serwowanych dań adekwatna do ceny.
Bardzo dziękujemy za miły wieczór i serdecznie pozdrawiamy pracowników restauracji.
Polecamy ten lokal - naprawdę warto:)

Dziękujemy, milosnikkuchni
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: staryrynek2, Właściciel, Restauracja Stary Rynek 2Odpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy, że wybrali Państwo naszą restaurację, jest nam niezmiernie miło czytając Państwa rekomendację. Mamy nadzieję świętować z Państwem kolejne uroczystości. Pozdrawiamy serdecznie.

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

od wejścia byliśmy mile powitani, wybór restauracji okazał się strzałem w dziesiątkę jedzenie bardzo dobre a co dla nas ważne podane na pięknej nietuzinkowej zastawie ale nic by tak nie smakowało gdyby nie opieka pani Kariny która dyskretnie dbała o nas
pozdrawiamy szczególnie szefa kuchni który nam bardzo dogodził

1  Dziękujemy, Tomasz M

Bardzo dziękujemy za wybór naszej restauracji, niezmiernie nam miło, że trafiliśmy w Państwa gust. Państwa opinia jest dla nas bardzo ważna. Mamy nadzieję do zobaczenia.

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Wspaniały klimat, obsługa z klasą i przede wszystkim doskonałe, zaskakujące i jednocześnie idealnie zbalansowane dania sprawiły, że na pewno nie raz tu wrócimy.

1  Dziękujemy, tomekpuzio
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: staryrynek2, Właściciel, Restauracja Stary Rynek 2Odpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy. Jest nam niezmiernie miło i mamy nadzieję gościć państwa ponownie :)

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Łódzki Stary Rynek znajduje się od zawsze zaskakująco na uboczu miejskiego gwaru. I to mimo zaledwie kilku kroków do Manufaktury i Piotrkowskiej.

Położona po wschodniej jego stronie w podcieniach Restauracja wpisuje się genialnie w ciszę, spokój i historię tego uroczego zakątka Łodzi.

Krótka, ale różnorodna karta warta jest uwagi i spokojnej degustacji. Dobra obsługa kelnerska i ciepłe letnie popołudnia sprzyjają filozofii slow food i nieśpiesznej wycieczce po oryginalnie skomponowanych talerzach.

Na prawdę warto!

1  Dziękujemy, 288anakins

Bardzo dziękujemy, takie słowa dodają nam skrzydeł. Jest nam niezmiernie miło, że tyle ważnych dla nas elementów zostało dostrzeżonych. Mamy nadzieję na kolejne spotkania...

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niedaleko domu ,a tutaj taka niespodzianka. Piękny łódzki styl. Wszystko ze smakiem, łącznie z personelem. Knajpa ukryta, spokój cisza. Wszyscy gonią do Manu a szczęście bliżej na wyciągnięcie ręki. Jedyny minus jaki widzę to troszkę ceny za wysokie. Szkoda bo nie bede mógł jeść za często np. na fajny lunch, może się zmieni.

1  Dziękujemy, 764maciejw

Bardzo dziękujemy za odwiedziny i ciepłe słowa, rzeczywiście jesteśmy tuż obok Manufaktury, a jednak to Stare Miasto i klimat zobowiązuje :) zapraszamy serdecznie.

Restauracja Stary Rynek 2 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stary Rynek 2? Podziel się wrażeniami!