“Wspaniałe doznanie kulinarne”

Restauracja Stary Rynek 2
Nr 25 wśród 542 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 23 maja 2019

Autorskie menu czerpiące z dziedzictwa międzywojennego Łodzi. Dania przepięknie podane, ciekawe łączenia smaków, niesamowite doznanie. Mój rostbef wysmażony dokładnie jak prosiłem, do tego wyśmienite przekąski (zamówiliśmy wszystkie) i desery (też wszystkie). Gorąco polecam.

1  Dziękujemy, TomKor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: staryrynek2, Właściciel, Restauracja Stary Rynek 2Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy, to cudowne doznanie gościć Miłych Gości i móc liczyć na takie informacje zwrotne. Pięknie dziękujemy za rekomendację. Zapraszamy jak najczęściej.

Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Moje pierwsze doświadczenie z restauracją było krótko po pierwszym otwarciu. Niestety należało do tych rozczarowujących. Kocham lokalizację w jakiej osadzony jest lokal, ale spróbuje na podbić tym oceny. Wystrój jest po prosty dostojny, po jednej i po drugiej stronie. Atmosferę kapitalnie buduje saksofon, na koncert którego trafiliśmy podczas naszej wizyty. Już drugim razem. Daliśmy nową szansę Staremu Rynkowi i nie pożałowaliśmy. Byłem pod wielkim wrażeniem: obsługi, startera i dania głównego. Karta została zawężona do jak sadzę samych pewniaków. Mięso było nadzwyczaj kruche, zupa rakowa niesamowicie aromatyczna, smaczne wino.

Wreszcie, wreszcie ktoś pracuje na sławę dla tego miejsca i tego skweru, taką kuchnią i atmosfera na pewno ściągnie klientów i przywróci blask zapomnianej przestrzeni miasta.

Dziękujemy, wonskibar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: staryrynek2, Właściciel, Restauracja Stary Rynek 2Odpowiedź udzielona 20 maja 2019

Bardzo dziękujemy, za docenienie naszych starań. Zależy nam na tym miejscu, jego klimacie i Gościach, którzy potrafią dostrzec subtelności, a czasem dać drugą szansę. Nie wiemy czy nasze marzenia się spełnią, i czy uda się przywrócić blask tej zapomnianej przestrzeni, tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Ale możemy obiecać, że dołożymy starań by utrzymać jakość dań, atmosferę i konsekwentnie będziemy pokazywać, że można odtworzyć to co było tak niezwykłe, pięknie i smaczne w XX-letniej Łodzi. Dziękujemy i zapraszamy jak najczęściej.

Zrecenzowano 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znany Mistrz kulinarny, Szymon Stach tworzy swoje autorskie manu. Kolorowe, pachnące, bardzo smaczne. Jesiotr wyśmienity. Mięso soczyste. Warzywa wspaniale chrupkie. Poszukiwanie klimatów Łodzi lat 20 XX wieku. To czasy dekadencji, bohemy i gangsterów. Takiej kuchni szukamy, jako coś wyjątkowego i innego. Polecam to miejsce. Blisko Manufaktury 1,5 min spacerem i świat cofa się o 100 lat!

Termin wizyty: luty 2019
5  Dziękujemy, Qrkiwsmietanie
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: staryrynek2, Właściciel, Restauracja Stary Rynek 2Odpowiedź udzielona 23 kwietnia 2019

Pięknie dziękujemy za ciepłe słowa, zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Trochę czekaliśmy, ale warte to było każdej minutki. Po prostu pyszne. A zakończenie w postaci deseru z musem czekoladowym. Eksplozja różnych smaków. Naprawdę warto. No i muszę dodać same pozytywne słowa o obsłudze przez bardzo miła i kompetentna Panią kelnerke. Rzadko się zdarza.

1  Dziękujemy, Adam P

Bardzo nam miło, dziękujemy i zapraszamy.

Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony smakiem i klimatem tego miejsca. Bardzo mila i pomocna obsługa. Polecam !!!

Dziękujemy, Marcin P

Dziękujemy i zapraszamy serdecznie.

Restauracja Stary Rynek 2 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stary Rynek 2? Podziel się wrażeniami!