“Pyszne jedzenie, przemiła obsługa”
Restauracja Agrafka — recenzja

Restauracja Agrafka
Nr 253 wśród 562 Restauracje (Łódź)

W ostatni weekend jedliśmy tam z rodziną śniadanie.
Zamówione zestawy śniadaniowe były nie dość, że bardzo zróżnicowane i duże to do tego bardzo smaczne.
Tosty, które zamówił nasz syn 'niejadek' zostały indywidualnie przyrządzone.
Pani z obsługi przyniosła również klocki dla dzieci aby czekając na śniadanie dały trochę odetchnąć rodzicom:)
Bardzo miła obsługa. Polecam!

Dziękujemy, Magdalena R

Zrecenzowano 9 września 2019

Niestety wczorajsza wizyta w restauracji była ogromnym rozczarowaniem. Miałam gości spoza Łodzi i było mi wstyd, że zaproponowałam im obiad w Agrafce.

Najpierw kelner przyjął zamówienie tylko ode mnie, mimo, że przy stoliku siedziało 7 osób - złożyłam swoje zamówienie, podziękowałam a on odszedł, nie pytając się czy dla innych osób będzie coś jeszcze. Kolega musiał po niego pójść i poprosić, żeby podszedł jeszcze raz. Po kilku minutach podano nam kawy w 3 różnych filiżankach. Jedna z nich nie wyglądała zupełnie jak zamówione cappucciono, a jak mleko z wodą. Kelner powiedział, że to dlatego, że inna filiżanka i odszedł. Koleżanka zwróciła się do kolejnej osoby z prośbą o podanie nowej kawy, kelnerka zaproponowała, że sama spróbuje i oceni czy to jest cappuccino czy nie.

Przy podawaniu dań obsługa kolejny raz wykazała się brakiem profesjonalzimu. Najpierw ja dostałam burgera, kolejne dania pojawiły się kilkanaście minut później. Dwa burgery bez frytek, mimo że je zamawialiśmy. Po pytaniu czy, skoro zaszło nieporozumienie, możemy je domówić, kelnerka powiedziała, że tak oczywiście, po czym dodała, że akurat się skończyły. Podczas składania zamówienia nie dostaliśmy informacji o ich braku.

Poprosiliśmy o rozmowę z managerem, który był niedostępny. Podeszła do nas inna osoba z obsługi, przeprosiła za sytuację, tłumacząc się tym, że są to nowi pracownicy i ich nie dopilnowała. Na sali było może kilkunastu gości, więc nie powinno być problemu z nadmiarem pracy i brakiem czasu. Zaproponowano nam rabat oraz darmowe napoje. Pani powiedziała, ze doniesie też frytki, bo "już są". Były to frytki z mrożonki, zupełnie inne niż podane z pierwszym daniem. Później widzieliśmy jedną osobę z kuchni, która przyniosła kilka toreb mrożonych frytek. Kelnerka, która przyniosła frytki podała je osobie osobie, która już je miała na talerzu.

Na koniec pani przekazała obsługę naszej grupy kolejnej kelnerce, mówiąć, że jest to "bardzo dobra kelnerka". Okazała się nią być pani, która chciała próbować kawę. Poprosiliśmy o rachunek. Nie padło pytanie czy chcemy płacić razem, osobno, kartą czy gotówką.

Wisienką na torcie był kelner, który przyjmował od nas zamówienie - siedział przy stoliku obok z koleżanką. Wyglądało to na miłe, prywatne spotkanie.

Mimo rabatu i przeprosin niesmak pozostał, restauracji więcej nie odwiedzimy, a kelnerzy są idealnym przykładem jak nie powinna zachowywać się obsługa.

Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano 2 września 2019

Ciekawe odkrycie. Dobre jedzenie (pizza, makarony, sałatki), niskie ceny, super obsługa! Lokal z klasą na deptaku. Aha: dobre drinki!

Dziękujemy, Ja N
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

jak zawsze świetna pizza, dobre wino, przytulny ogródek. Do tego bardzo miła i profesjonalna obsługa (zawsze uśmiechnięta i pomocna Pani Kinga :) )

Dziękujemy, Barbara K
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Obsługa miła i pomocna. Jedzenie dobre, szczególnie zupa krem z pomidorów - na piątkę. Makarony smaczne.
Dopiero po wizycie przeczytałam komentarze dot. zachowania w sprawie wampiriady i współpracy z dostawcami, mam nadzieję, że to były wpadki i zostaną naprawione.

Dziękujemy, Agnieszka S

Restauracja Agrafka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Agrafka? Podziel się wrażeniami!