“Bardzo fajny lokal”
Restauracja Agrafka — recenzja

Restauracja Agrafka
Nr 254 wśród 560 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 2 września 2019

Ciekawe odkrycie. Dobre jedzenie (pizza, makarony, sałatki), niskie ceny, super obsługa! Lokal z klasą na deptaku. Aha: dobre drinki!

Dziękujemy, Ja N

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

jak zawsze świetna pizza, dobre wino, przytulny ogródek. Do tego bardzo miła i profesjonalna obsługa (zawsze uśmiechnięta i pomocna Pani Kinga :) )

Dziękujemy, Barbara K
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Obsługa miła i pomocna. Jedzenie dobre, szczególnie zupa krem z pomidorów - na piątkę. Makarony smaczne.
Dopiero po wizycie przeczytałam komentarze dot. zachowania w sprawie wampiriady i współpracy z dostawcami, mam nadzieję, że to były wpadki i zostaną naprawione.

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Oddałem krew na wampiradzie za co otrzymałem kupony rabatowe, między innymi do agrafki -20% na cały rachunek z wyłączeniem alkoholi. Niestety dnia 23 czerwca między 17 a 18 spotkała nas niemiła niespodzianka. Na rachunku -20% został naliczony tylko na jedna kawę. Po reklamacji rachunku osoba obsługująca stwierdziła że "nie wyglądamy na studentów i rabat nam się nie należy ". Nigdy więcej nie odwiedzę tego lokalu za tak lekceważący, nonszalancki stosunek do klienta. Kupony rabatowe przysługują osobom które oddały krew, status studenta nie ma wpływu na ważność kuponu. Widocznie lokal agrafka nie dorósł do partnerstwa w tak fajnej inicjatywie jaka jest Wampiriada. Ponadto, to przykre, że osobom które honorowo, bezpłatnie dzielą się krwią z potrzebującymi, robi się takie problemy przy realizacji kuponu... Nie bardzo również mogę zrozumieć tak krótkowzroczne podejście do prowadzenia biznesu... Fakt, to tylko kilka złotych ale ja już przenigdy nie wydam w tym lokalu nawet złotówki... A wiec klient na całe życie został stracony. Ponadto, jeśli opowiem tą historię 10 znajomym, być może 5 przekonam aby nigdy nie odwiedzili tego lokalu a jeden lub dwóch przekaże tą opinie dalej swoim znajomym... Czy te pare zł jest tego warte? Ja już znam odpowiedz...

Dziękujemy, Hubert8800
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

25 minut oczekiwania na podanie brudnej, lepiącej się karty tylko po to aby dowiedzieć się że informacje zawarte w karcie są nieaktualne, nieprawdziwe i aby się nimi nie sugerować, a najlepiej zostawić kasę i sp*#r)@la(.

Dziękujemy, LukaszM1992

Restauracja Agrafka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Agrafka? Podziel się wrażeniami!