“Kolacja”

PINI Grill & Delikatesy
Nr 97 wśród 559 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Zapomnieliśmy z mężem jak to jest gdy w restauracji istnieją prawdziwi kelnerzy a nie podawacze... Pan Blażej doskonale doradzi, sprzedaż sugestywna nie jest mu obca. Naprawdę aż brak słów. A jedzenie bomba.

Dziękujemy, MilenaC1494

Zrecenzowano 11 lipca 2019

Wszystkim polecam restauracje Pini. Mięso było wyśmienite, profesjonalna obsługa, lokal jest bardzo klimatyczny. Serdecznie pozdrawiam barmana Mariusza, który przygotował nam super drinki. Zdecydowanie jeszcze nie raz tu wrócę :)

Dziękujemy, Adrianna W
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz ze znajomymi zmieniliśmy sałatki, makarony i burgery, a na deser m.in. serniki. Wszystkim bardzo smakowało, mój makaron był przepyszny. Desery znakomite. Ponadto obsługa na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, pyrek007
Zrecenzowano 29 maja 2019

Restauracja Pini - nigdy nas nie zawiodła- zawsze świetne jedzenie, zawsze profesjonalna, uprzejma obsługa w czystych ( i właściwych ) ubraniach, Świetny wystrój, dobre oświetlenie, włąściwa muzyka.
Byliśmy ostatnio na kolacji i kelner, który nas obsługiwał, wspaniale nam doradzał, również po angielsku ( jedna osoba była anglojęzyczna), wszystko zauważał, nie narzucał się, zachowywał się z klasą.
Jedzenie świetne. Wina świetne.
Kiedy się żegnaliśmy wychodząc, to wszyscy kelnerzy nam kiwnęli z uśmiechem.
Szczerze wszystkim polecam to miejsce.

Dziękujemy, AniaLubiSniadania
Zrecenzowano 19 maja 2019

Szybki obiad w Łodzi. Wybieramy steki i PINI Grill . Lokal nie za duży, z miłą atmosferą i przyjazną obsługą. Zamawiam flaczki , niestety nie mój smak , wolę ostrzejsze i bardziej wyraziste. Steki , tu już jest dobrze i smacznie, dobre jakościowo mięso , ładnie podane. Polecam steki.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, mbm07

PINI Grill & Delikatesy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w PINI Grill & Delikatesy? Podziel się wrażeniami!