“Dobra zupa i dziura w koszulce”
Pho Shop — recenzja

Pho Shop
Zamów online
Nr 65 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zupy dobre polecam... na wynos. Zupy są smaczne, azjatyckie, jadłem dwie, jedną na miejscu, drugą na wynos. W blacie stołu od dołu wystawała drzazga, nie widoczna i zrobiła mi dziurę w koszulce (wyjątkowej niestety). Powiedziałem o tym kelnerce, żeby się tum zajęli bo następny gość też może sobie uszkodzić ubranie, zero reakcji, nawet nie sprawdziła blatu. Powiedziałem drugiej kelnerce, dokładnie to samo. Dlatego polecam zupy na wynos.

Dziękujemy, robbinses

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Co tu dużo mówić. W Pho Shop można przyzwoicie zjeść. Dania według mnie nie są zachwycające, ale warto spróbować. Pho z wołowiną z woka jest ok. Porcja ogromna - wystarczy na 2 osoby. Warzywa w tempurze są bardzo smaczne, ale też bardzo tłuste. Dopakowane frytki są zapychające, ale nie zachwycające. Liczyłem na jaką bombę smakową, coś oryginalnego. Niestety mam wrażenie, że wszystko było tak bezpiecznie doprawione. Do restauracji wrócę. Jest kilka pozycji w menu, które mam ochotę spróbować.

Dziękujemy, LucekGoral
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Od samego początku, od otwarcia byliśmy wielkimi fanami tego miejsca. Zazwyczaj braliśmy dla każdego po małym pho i po dwie bułeczki bao - uwielbiamy bao z brzuszkiem i bao z rostbefem - jest najlepsze ! A raczej jest najlepsze, jeśli dobrze się trafi. Od jakiegoś czasu Pho Shop zaczął nas troszkę zawodzić... raz bardzo długi czekaliśmy, kolejnym razem brzuszek nie smakował tak jak na początku, a raczej jakby był odgrzany razem z bułeczką, która zawsze była puszysta i mięciutka.. w inny dzień przyjechaliśmy i juz ok godziny 17 nie było składników, wiec musieliśmy zrezygnować z wizyty... (co do składników to bardzo często przy podaniu menu dowiadywaliśmy się, ze akurat czegoś nie ma), kolejnym razem znów bardzo długo czekaliśmy na jedzenie - wydaje nam się, że to przez opcje ubereats. Popieramy, że pho shop dowozi jedzenie, jednak nie powinno to aż tak wpływać na czas oczekiwania na jedzenie w lokalu.. W niedzielę byliśmy jeszcze raz, mieliśmy wielką ochotę na nasze ulubione dania. Zupa pho była okej, chociaż kiedyś wydawała mi się bardziej esencjonalna. Natomiast, bao to już nie to samo co kiedyś. Bułeczki były zimne, mięso było zimne, dodatki nie były już w takiej ilości jak zazwyczaj. Oczywiście zgłosiliśmy fakt, ze bułeczki były zimne i nie musieliśmy za nie płacić, za to plus. Obsługa naprawdę daje tam radę. Rostbef niestety już się skończył i nie mieliśmy szansy na zjedzenie tego na co mieliśmy ochotę. Z bólem serca, ale zaczynamy szukać innej „ulubionej” restauracji...

1  Dziękujemy, adriannakaluza
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, świeże i ciekawie skomponowane. Podane w koszyku, do wyboru tradycyjne sztućce lub pałeczki, chociaż bao najlepiej pasowało nam zjeść rękoma. Obsługa miła. Minus to czas oczekiwania - jakieś 49 minut. Zdecydowanie szybciej otrzymywali dania klienci, którzy zamawiali pho. Warto zamówić wcześniej stolik, gdyż ich ilość jest znacznie ograniczona, w sobotnie popołudnie zajęte wszystkie. Chętnie kiedyś wrócimy do tej knajpki.

Dziękujemy, jwolniewicz
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To zdecydowanie moja czołówka kulinarnych miejsc. A może nawet moj numer jeden? Kochamy to miejsce rodzinnie, uwielbiają je też znajomi. Pyszna kuchnia azjatycka - oczywiście PHO (uwielbiam wszystkie) , BAO (moje ulubione to te z brzuszkiem) i Frytki (kocham jajka sadzone i warzywa, więc Kacowe rozwalają system).
Ceny przystępne, szczególnie, że można brać pół porcji :) Aaaaa - właśnie. Pełne porcje PHO wymagają pojemnego brzucha lub konkretnego chłopa ;)
Uwielbiam, polecam.

Dziękujemy, gajrunia

Pho Shop — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Pho Shop? Podziel się wrażeniami!