“Nie wiem już nawet ile razy tu jadłam”
Pho Shop — recenzja

Pho Shop
Zamów online
Nr 64 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To zdecydowanie moja czołówka kulinarnych miejsc. A może nawet moj numer jeden? Kochamy to miejsce rodzinnie, uwielbiają je też znajomi. Pyszna kuchnia azjatycka - oczywiście PHO (uwielbiam wszystkie) , BAO (moje ulubione to te z brzuszkiem) i Frytki (kocham jajka sadzone i warzywa, więc Kacowe rozwalają system).
Ceny przystępne, szczególnie, że można brać pół porcji :) Aaaaa - właśnie. Pełne porcje PHO wymagają pojemnego brzucha lub konkretnego chłopa ;)
Uwielbiam, polecam.

Dziękujemy, gajrunia

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

w życiu nie jadłam tak pysznego azjatyckiego jedzenia! zupa pho na 5, bao z brzuchem coś pięknego, i te załadowane frytki no poezjaaa, lemoniady świetnie wyglądają i jeszcze lepiej smakują, ekipa bardzo sympatyczna dostsowała danie pod nasze potrzeby. bez kolendry? nie ma problemu, kucharze zadbali byśmy wyszli z pełnymi brzuchami i uśmiechami na twarzy, kelnerki komuniaktywne i profesjonalnie obsluzyly naszą rodzinę. miejsce idealne dla par, rodzin, znajomych.. i nie tylko
WSZYSTKIM BĘDĘ POLECAĆ TO MIEJSCE!!!
kosmos❤❤❤
trzymajcie tak dalej!

Dziękujemy, czujesz
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Wspaniałe jedzenie duży wybór bao i frytek i oczywiście pyszna zupa pho każdy znajdzie coś dla siebie

Dziękujemy, Arczihombre
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Siemanko w odwiedzianch u ciotki chcialem zawitac znow do handrolla na ostatni ramen ktorego nie zjadlem za 1 razem (patrz drobiowy)a dowiedzialem sie ,że to lokal tego samego wlascicela .za co wielki szacun !!!! zupa z klopsikami to potwor smakowy ale ilosciowy../ jestem łasuchem ale nie podołałem dużej porcji :D

frytki z kaczką dobre ale kaczke trafiłem troche gumową co nie zmienia faktu ,że to dalej pyszna pozycja w karcie Duży plus za KIMCHI 2 lokale 2 rózne wydania tego samego produktu Piona dla kucharzy (obu jedno jak i 2 ma moc)

Zawiodłem sie natomiast nad BAO z brzuchem ale to moja indywidualna opinia nie mój smak natomiast moja partnerka była zachwycona

do sedna Polecam odwiedzić i gratulacje dla ekipy po raz kolejny dają rade

PS PIWO by było super z nalewaka :p butelki korcą do picia w drodze

Dziękujemy, Thekamilex1
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Super miejsce! Pho idealne. Świeże i aromatyczne. Tajska bazylia kolendra i wiele innych. Bao mięciutkie i puszyste. Idealnie upieczona kostka brzuszka a wszystko przepiłem orzeźwiająca lemoniada z mandarynek. Wpadać i się nie zastanawiać! Do zobaczenia następnym razem Pho Shopie.

Dziękujemy, Mati M

Pho Shop — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Pho Shop? Podziel się wrażeniami!