“Zachwyt totalny”
Wall Street BBQ — recenzja

Wall Street BBQ
Nr 71 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 5 września 2019

Jest to obowiązkowe miejsce dla każdego odwiedzającego Łódź. Takiego jedzenia życzyłabym sobie w każdym mieście, które odwiedzam i mam nadzieję ,że tak wysoki poziom będzie niezmienny.Jak dla mnie lokal bez wad, aż niemożliwe......
Jedzenie pyszne, krótki okres oczekiwania. Pomimo późnej pory (40 min. do zamknięcia lokalu)zero zniecierpliwienia personelu. Pani nas obsługująca mega profesjonalizm z ogromną wiedzą na temat menu i tego co serwuje lokal, super doradztwo.Uzupełnieniem wszystkiego to czystość lokalu, która tak zazwyczaj kuleje w większości lokali, a tutaj, aż miło było siedzieć. Z czystym sumieniem polecam , 10/10 absolutne.

Dziękujemy, elahp79

Zrecenzowano 23 lipca 2019

To co najważniejsze - jedzenie! Bardzo dobre smaki, stopień wysmażenia taki jak zamawiany. Burgery, hotdogi i zupa kukurydziana godne spróbowania ;) Ceny normalne, za takie jedzenie zdecydowanie okazja.

Dziękujemy, Paweł G
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Organizowałam obiad biznesowy dla zespołu z pracy. Obsługa i współpraca z obsługą rewelacyjna. Wszystko na czas, bardzo elastyczni. Dania jak zwykle nie zawiodły. Kolejny udany wypad do Wall street bbq. Polecam!

Dziękujemy, BoskaJakuboska
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Miejsce, które warto odwiedzić szukając dobrego jedzenia w Łodzi.
Zamówiliśmy steka i burgera Trumpa. Kompetentna obsługa doradziła stopień wysmażenia mięsa - po prostu chcą aby każdemu smakowało i aby zapamiętać to miejsce dobrze, a nie tylko zjeść i wyjść. Było naprawdę pyszne, odpowiednio doprawione. Na pewno chętnie tam wrócimy.
Polecam również lemoniadę :)

Dziękujemy, Aleksandra M
Zrecenzowano 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsze wrażenie robi na wejściu figura żółtego byka i już można poczuć miła atmosferę lokal nie był zatłoczony ale była godz 16 wiec ruch dopiero się zaczynał koło 18 jak wychodziliśmy a jeśli chodzi o Burger martwiłem się ze będzie dla mnie za mało i wyjdę głodny ale ledwo dałem radę zjeść ,córka zamówiła beze z lodami i uśmiech nie znikał jej z twarzy przez cały czas taka była dobra .Spokojnie można polecić jest smacznie i miło

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Arekkotowicz

Wall Street BBQ — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Wall Street BBQ? Podziel się wrażeniami!