“Raczej nie polecam”
Nõż — recenzja

Nõż
Nr 166 wśród 559 Restauracje (Łódź)

Chaotyczna obsługa, obsługiwały nas chyba 4 dziewczyny podczas jednej kolacji, myląc zamówienia i w ogóle mało profesjonalny kontakt kelner - klient, niby miało sprawiać wrażenie skracania dystansu, ale momentami graniczyło z pretensjonalnością i pewną niechlujnością.
Jedzenie też raczej bez szału. Przystawka w miarę ok, smażone sardele z sosem chrznowym. Danie główne, burgery, bardzo rozczarowujace. Burger z krewetkami, miał być z dodatkiem chatney mango, którego nie było, za to siracha zdominowała absolutnie całego burgera. Sałatka też bez smaku, zdominował całkowicie sos musztardowy. Najlepszy z tego wszystkiego był deser, churrosy. Przesłodzona i sztuczna lemoniada nie do wypicia

Dziękujemy, Pitupit

Paella była okej, w dobrej cenie, dla dwóch osób, spokojnie można się najeść. Krewetki smaczne, najlepsze z owoców morza w paelli, klmary okej chodź trochę mdłe, osmiorczniczka niestety jakaś taka bez smaku, ale jak na taka cenę i tę lokalizacje geograficzna jest okej Churros super, jedynie slaba czekolada podawana do nich, fajnie jakby była gęsta, ta była lejąca co troszkę psuło smak i szkoda ze cynamon już był posypany, gdyz jego intensywny smak był bardzo mocno wyczuwalny.

Dziękujemy, grzegorzw63
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Po wejściu do restauracji, pierwsze co rzuca się w oczy to niezwykle piękny i przemyślany wystrój lokalu. Neony i regały z winami sprawiają, że restauracja ma niezwykle unikatowy klimat.

Karta zawiera bardzo ciekawe tapasy i dzięki właśnie nim ten lokal spodobał mi się najbardziej. Całość może nie jest do końća hiszpańska (jesteśmy mimo wszystko na OFFie) ale jest na pewno bardzo smaczna. Kozi ser i siekany tatar z grzybkami shimeji wymiatają. Jest to miejsce, gdzie w końcu można zjeść dobre krewetki, a nie odmrażane wielkrotnie jak wszędzie. Sos maślano-winny z chili bardzo dobry. Z dań głównych na pewno mogę polecić żeberka - dawno nie jadłem tak dobrych.

To co zwróciło również naszą uwagę to wyjątkowo kompetentna obsługa, co nie można powiedzieć o lokalach po sąsiedzku. Kelner doskonale potrafił dobrać wino do dań, które wybraliśmy. Niezwykle profejsonalny ale jednocześnie na luzie, bez zbędnej sztampy. Opowiedział nam o karcie w taki sposób, że chciało się spróbować praktycznie wszystkiego i nie oszukał nas!

Czas oczekiwania na dania główne faktycznie długi (50 min.) ale jakość i swieżość produktów to rekompensuje. Lepiej poczekać niż dostać odgrzane.

Ogólne wrażenie bardzo na plus! Na pewno wrócimy, żeby spróbować reszty tapasów i win.

Dziękujemy, Adam M
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wbrew pozorom i tytułowi recenzja nie bedzie negatywna.Restauracja jako taka jest fajnym miejscem,w którym w mojej ocenie można dobrze zjeść.Łosoś był bardzo dobry,sangria z białego wina takze.Burger z kozim serem nie należał do najgorszych.Obsługiwała nas przemiła Pani kelnerka(brunetka z krótkimi włosami i przemiłym uśmiechem).Natomiast Nõż to NiE jest restauracja,w ktorej zjecie smakującej hiszpanki potrawy.Sangria dobra,natomiast w niczym nie przypomina tej z Hiszpanii(nawet w najtańszej tawernie).Paella jest dość przeciętna i nie pachnie szafranem. Natomiast churros powinniście Panswto wycofać z karty bo sa po prostu Niedobre.Nikomu ich nie polecam,mnie bolał po nich żołądek.Byly jakby niedosmażone i zupełnie bez smaku.
Podkreślam jest to fajne miejsce na obiad,natomiast absolutnie nie jest to kuchnia hiszpańska.

Dziękujemy, 501kingam
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Początki restauracji - rewelacja! Pyszne jedzenie, fajny klimat, sympatyczna, kompetentna obsługa, Nóż był zawsze trafionym wyborem... Niestety to już przeszłość bo jeśli nikt nie popracuje nad obsługą i nie zacznie lepiej dobierać ludzi do pracy to nawet dobre jedzenie nie obroni tego miejsca. Obsługa niekompetentna, nieprofesjonalna, niemiła, bez pojęcia o czymkolwiek, czas oczekiwania zbyt długi (na wodę ok. 20 min), oszukane pojemności napojów! Najlepiej zamawiać napoje w butelkach - mniejsze ryzyko oszustwa, Sangria, Cava podawana... "na ciepło"! Kiedyś było naprawdę dobrze... teraz no niestety! Nie polecam, a szkoda.

Dziękujemy, Adventure746207

Nõż — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nõż? Podziel się wrażeniami!