“Barbistro i nocny kub w jednym”
Restauracja Cynamon — recenzja

Restauracja Cynamon
Nr 121 wśród 560 Restauracje (Łódź)

No cóż, czemu bar? Podanie potraw prosto z jadłodajni. Pamiętajcie, aby przed jedzeniem zamieszać zupę i wtedy dopiero będzie ciepła. Smak bardzo pospolity i na pewno nie wart ceny. Ilość owoców morza więcej niż skromna. Żabnica i przegrzebki takie sobie. Do dwóch innych dań taka sama pseudo sałatka. Wrzucenie na talerz mixu sałat z paroma przekrojonymi pomidorkami koktajlowymi i obficie polanymi octem balsamicznym trudno nazwać daniem. Pyszne ziemniaki i herbata, ale to zdecydowanie za mało za 211 zł. Czemu nocny klub? Muzyka głośna jak w dyskotece. Przy dużym stole hałasujący goście. Wystrój ładny, ale brak atmosfery. Zwróćcie rownież uwagę na czystość kieliszków czekających na amatorów win. Toaleta czysta, ale skromnie wyposażona w kosmetyki. Jeśli oczekujecie artystycznych i smakowych uniesień, to zdecydowanie nie tu.

Dziękujemy, 839cezary

Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja godna polecenia. W samym centrum. Placem Wolności rozpoczyna się przepiękna ulica Piotrkowska. Kilkadziesiąt metrów stąd do kultowej Manufaktury, Pałacu Poznańskiego. Zatem wyborne miejsce dla zwiedzających. Jedzenie znakomite. Głównie ryby i owoce morza. Sandacz, którego wybrałem był fantastyczny. Znakomity sos do ryby. Porcja satysfakcjonująca, cena średnio wysoka. Ciastko Brownie ma wszystkie ciastka, które jadłem wcześniej. Miła, sympatyczna i dobrze wyszkolona obsługa. Czyli wszystkie zalety w jednym miejscu : miejsce, posiłek i lokal. Szczerze polecam

Dziękujemy, pawe_r822
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre krewetki, tuńczyk, sandacz. Smaki jak w greckiej restauracji. Miła obsługa. Czysto, elegancko. Z tarasu widok na pl. Wolności. Ceny średnio wysokie, ale warto.

Dziękujemy, C8881AWmonikap
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy tutaj na kolację. Widok z balkonu był przepiękny, jednak stoliki na zewnątrz powinny być częściej przecierane - nasz był brudny ‍♀️. Jedzenie było po prostu smaczne, nic więcej. Obsługiwał nas przemiły kelner. Stosunek jakości do ceny nas zawiódł, raczej nie planujemy wrócić.

Dziękujemy, Sugarka
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia dla osób lubiących owoce morza oraz egzotyczne ryby. Ostrygi, ośmiornice, małże, krewetki, papugoryba, żabnica, tego wszystkiego skosztujecie w Cynamonie. Do tego szeroki wybór win, od którego można dostać zawrotu głowy, na szczęście profesjonalna obsługa zawsze doradzi i zaproponuje bezpłatną degustację, po której można złożyć zamówienie. Świeżo, pysznie, klimatycznie!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, grzegorzgoss

Restauracja Cynamon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Cynamon? Podziel się wrażeniami!