“A szkoda”
Restauracja King Kong — recenzja

Restauracja King Kong
Zamów online
Nr 106 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zapowiadało się dobrze. Jedzenie nie jest niesmaczne ale bardzo średnie.
Dodatkowo ceny powalają w porównaniu do jakości.

Dziękujemy, flawiaflav

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jedzenie baaardzo słabe:
Tom Yum- w porównaniu do tej ze zdjęć wyglądała, jak pomyje :(
Pad Krapow- miało być pikantne a było bardzo słone, do tego niedogotowany twardy ryż. Porcja maleńka.
Nie polecam

Dziękujemy, S3831UNannam
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z menu wybraliśmy specjalnie dania, które nie zawierały kolendry, a przynajmniej nie bylo jej w opisie, tak jak przy innych pozycjach. Niestety smak tych prawdopodobnie smacznych dań został zepsuty poprzez dodanie tego mocno aromatycznego i dominującego zioła. Sporo czasu zajęło jego mozolne wyławianie, ale sytuacja wyglądała jak z filetowaniem ryby - zajmuje to sporo czasu, a i tak kilka ości się pominie... Reasumując, jedzenie do bani, ale bardzo ładny wystrój restauracji.

Dziękujemy, Ryszard_Ochodzki
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Najlepsze tajskie jedzenie w Łodzi plus miła atmosfera dzięki świetnej obsłudze. Pozdrowienia dla Pani Karoliny O. Na pewno wrócimy! :)

Dziękujemy, AnnaM5289
Zrecenzowano 25 lipca 2019

W tym miejscu byliśmy już 3 razy. Za każdym razem wychodzimy najedzeni i zadowoleni. Jedzenie pyszne, pad thai z krewetkami mistrzostwo a obsługa na bardzo wysokim poziomie, p. Karolina L za każdym razem w pełni angażuje się w obsługę! Gorąco polecam.

Dziękujemy, Ewelina K

Restauracja King Kong — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja King Kong? Podziel się wrażeniami!