“Pyszności. Polecam :)”
Kaminari Sushi — recenzja

Kaminari Sushi
Zamów online
Nr 10 wśród 561 Restauracje (Łódź)

Coś wspaniałego. Obsługa z pasją, bardzo miła. Uwzględniają prośby klienta - wzięto pod uwagę kłopoty z żołądkiem jednej z osób towarzyszących. Podane sushi - uczta dla oka i podniebienia. Składniki skomponowane świetnie. Ceny całkiem przystępne. Na pewno tam wrócę i gorąco polecam :)

Dziękujemy, Ela N

Nigdy nie jadłem tak dobrego sushi. Świeży łosoś i tuńczyk, świetnie skomponowane składniki i całkiem konkurencyjne ceny. Polecam

Dziękujemy, PiotrS3975

Sprawdziliśmy jak smakują zupy w tej restauracji i są obłędne :) ramen i tom yum. Obsługa bardzo miła i pomocna. Wiem, że na pewno tam wrócę bo kucharz wspominał, że mają najlepszego burgera w mieście ;)

Dziękujemy, paulinap161
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Co pierwsze rzuca się w oczy - podanie. Widać dbałość o każdy szczegół, kompozycje. Pięknie wygląda ale i wspaniale smakuje! Dobrej jakości i świeże składniki w fajnych połączeniach smakowych. Pycha!!!
Polecam, warto spróbować!

Dziękujemy, annahexe
Zrecenzowano 5 września 2019

W dniu dzisiejszym razem z dziewczyną odwiedziliśmy Kaminari Sushi. I polecamy to miejsce każdemu miłośnikowi sushi i nie tylko. Serwowane jedzenie - pierwsza klasa - świeże i bardzo smaczne. Zamówione przez nas uramaki - pyszne, ramen - fenomenalny i w porcji nie do przejedzenia, a do tego Burger Chashu - mistrzostwo! Dobre jedzenie oraz miła, nienachalna i bardzo sympatyczna obsługa są powodami, dla których takie miejsca warto polecać i do nich wracać. My z pewnością wrócimy.

Dziękujemy, Nina_Igor

Kaminari Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Kaminari Sushi? Podziel się wrażeniami!