“Polecamy!”
Kaminari Sushi — recenzja

Kaminari Sushi
Zamów online
Nr 10 wśród 560 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 5 września 2019

W dniu dzisiejszym razem z dziewczyną odwiedziliśmy Kaminari Sushi. I polecamy to miejsce każdemu miłośnikowi sushi i nie tylko. Serwowane jedzenie - pierwsza klasa - świeże i bardzo smaczne. Zamówione przez nas uramaki - pyszne, ramen - fenomenalny i w porcji nie do przejedzenia, a do tego Burger Chashu - mistrzostwo! Dobre jedzenie oraz miła, nienachalna i bardzo sympatyczna obsługa są powodami, dla których takie miejsca warto polecać i do nich wracać. My z pewnością wrócimy.

Dziękujemy, Nina_Igor

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Sushi przygotowane z niesamowitym profesjonalizmem, smaczne jak diabli! Na pewno będę wracał i to nie raz!

Dziękujemy, Lubie_Dobre_Jedzonko
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

bardzo miła obsługa, "swojska" atmosfera, pierwsza knajpa sushi którą spotkałem bez "zadęcia", widać że prowadzona przez ludzi z pasją, a przede wszystkim świeże i pyszne jedzenie

1  Dziękujemy, Pablo1204
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Najlepszy Ramen jaki kiedykolwiek jedliśmy! Dodatkowo bardzo sympatyczna obsługa. Na prawdę warto (nie raz) wpaść! 10/10

1  Dziękujemy, Kamil J
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piszemy recenzję będąc jeszcze w lokalu, w oczekiwaniu na deser:) jedzenie jest tak dobre, że postanowiliśmy nspisac recenzję od razu. Zupa tom yum rewelacyjna, sushi zestaw nr 1 bomba, czoya też polecaMY!

Dziękujemy, 87ewelinap

Kaminari Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Kaminari Sushi? Podziel się wrażeniami!