“Dzień Dziecka”
Kaminari Sushi — recenzja

Kaminari Sushi
Zamów online
Nr 18 wśród 542 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy pierwszy raz na sushi, jedzenie smaczne świeże produkty smakowało nam 4 osoby najadły sie za 100 pln polecam dobre jedzenie i miła obsługa

2  Dziękujemy, Radek K

Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie podane, bardzo smaczne. Ciekawe połączenie i nietuzinkowe dodatki. Gorąco polecam. Wzorowy kontakt z restauracja, dowóz zamówienia punktualny co do minuty.

2  Dziękujemy, Leon W
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu, kto nie boi się kontrowersji! Świetne nigiri z makrelą, świeżutkie ryby, sama słodycz!

2  Dziękujemy, woyyda
Zrecenzowano 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam restauracje Kaminari Sushi. Jedzenie jest pyszne, wszystko świeże, pięknie przystrojone. Organizowaliśmy tam urodziny mojego narzeczonego i jesteśmy zachwyceni. Właściciel zadbał o najdrobniejszy szczegół imprezy. Przesympatyczny człowiek, który z pasją prowadzi restauracje. Można z nim spokojnie wszystko dogadać i o nic się nie martwić. Myślę, że lokal jest na wysokim poziomie, a ceny bardzo korzystne. Zupa tajska jest strzałem w dziesiątkę, a zestawy sushi niezwykle urozmaicone. Na pewno wybierzemy się tam jeszcze nie raz! Załączam zdjęcie pysznego i niecodziennego deseru.

2  Dziękujemy, Karolina O
Zrecenzowano 8 kwietnia 2019

Byliśmy bardzo zaskoczeni ilością smaków jakie można spróbować jedząc sushi. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno tutaj wrócimy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Paweł M

Kaminari Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Kaminari Sushi? Podziel się wrażeniami!