“Przeeeeeepyszny shoyu ramen”
Ato Ramen — recenzja

Ato Ramen
Nr 7 wśród 559 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 6 września 2019

Rewelacja. Gorąco polecam shoyu ramen na bazie kurczaka i sosu sojowego. Coś wspaniałego, każdy powinien spróbować!

Dziękujemy, Sonja D

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa. Uśmiechnięta i potrafi doradzić, a nawet zainteresować czymś nowym czego nie ma jeszcze w karcie :) Było bardzo dobre. Polecam

Dziękujemy, Gelorrum
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, ramen przepyszny. Teraz, zawsze jak będziemy w okolicy Łodzi to tylko tu. Musimy spróbować każdego:)

Dziękujemy, Katarzyna M
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Super miejsce zarówno na lunch jak i obiad.
Doskonały Ramen, sprawna i miła obsługa zarówno kelnerska jak i w kuchni.
Plusem jest też wystrój miejsca.

TIP:
jeśli chcecie przyjść na 13, przyjdzie chwilę wcześniej - miejsca szybko się rozchodzą.

Dziękujemy, Anita F
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie. Tak dobrego ramena nie jadłem chyba nigdy. Mila i kompetentna obsługa. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, 942maciejm

Ato Ramen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Ato Ramen? Podziel się wrażeniami!