Zapisz
Mały wypad poznawczy

Gdyby nie aplikacja nie udałoby mi się chyba znaleźć tej ciekawostki wartej obejrzenia. Bardzo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 września 2020
dorotae2017
Gryfice, Polska
Robi wrażenie

Budynki piękne i to miejsce naprawdę robi wrażenie. Trzeba je zobaczyć. Ocena byłaby wyższa gdyby... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2020
Weronika M
Puławy, Polska

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz oceniam i uważam za piękny. Jest pełen uroku. Wzbudza we mnie ciepłe uczucia i jest naprawdę popularny.

Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bardzo lubię tu przychodzić z gośćmi, którzy nas odwiedzają. Niby nic takiego-same lusterka, ale robią mega wrażenie na odwiedzających to miejsce. Uważam, że jest to punkt do obowiązkowego odwiedzenia przez turystę lub mieszkańca, który jeszcze tego nie widział.

Dziękujemy, aga30000
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce z pozwalające na odkrycie zupełnie innej strony Łodzi. W porównaniu z niezbyt estetycznymi kamienicami w niektórych miejscach miasta, Pasaż Róży wprawia w zachwyt i sprawia, że każdy jest pod wrażeniem.

Dziękujemy, martynao664
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

pierwsze wrażenie jest niesamowite, Świecące ściany, z boku podwórza akurat trafiłam na przedstawienie dla dzieci. Po zatłoczonej Piotrkowskiej wejście w to podwórze jest takim przeniesieniem się trochę do innego świata.

Dziękujemy, Gosia C
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Interesujące podwórko zapewniające kontakt ze sztuką, umilające spacer po Piotrkowskiej. Byliśmy tam niestety tylko wieczorem.

Dziękujemy, czteryzywioly