“Smaki Indii”
Laxmi — recenzja

Laxmi
Nr 19 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Opis: Jesteśmy restauracją która serwuje tradycyjną kuchnię indyjską. Dbamy o jakość naszych potraw, napoi, obsługi i wszystkich innych aspektów. Pragniemy porwać państwa we wspaniałą kulinarną podróż po Indiach, nie opuszczając Łodzi.

Jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Ceny może nie należą do najniższych, ale z pewnością warto spróbować tutejszych potraw. Dania wyraziste, bardzo smaczne - chilli chicken, butter chicken, mango chicken, czy chicken tikka masala - każde z tych dań jest warte spróbowania. Mango lassi - rewelacja. Jedyny malutki minusik za łódzkie, a nie typowo indyjskie obrazy na ścianach i brak najsłynniejszego indyjskiego piwa w menu - KingFishera.

Dziękujemy, Kijan1993

Zrecenzowano 10 września 2019

Poprosiliśmy o przygotowanie "przyjęcia" urodzinowego - uczta była poezją dla zmysłów - jedzenie bardzo urozmaicone i przepyszne - nie dało się wybrać najsmaczniejszej potrawy - to rzadkość w dzisiejszych czasach. Do tego przepyszne mango do picia!
Szczególnie warta polecenia!

Dziękujemy, DonPedro-LDZ
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Kierowana bardzo dobra ocena oraz opiniami wlasnie te restauracje wybralam podczas krotkiej wizyty w Lodzi na lunch. Pierwsze co przykulo moja uwage to brak tego charakterystycznego zapachu przypraw, ktory jest wszechobecny w indyjskich knajpkach. Malo tego, ten zapach juz z zewnatrz zacheca do wejscia. Tu niestety nie. Nie pachnie przed wejsciem ale nie pachnie tez w srodku. Moje zamowione danie Chilii chicken to bylo straszne rozczarowanie. Kawalki kurczaka w sosie slodko ostrym serwowanym w budkach z kebabem lub u "chinczyka". Tak wygladalo i tak smakowalo. Zero aromatu, zero swiezego chili, zero indyjskich przypraw.... ostre i slodkie i nic poza tym. Nieporozumienie. Danie ktore wybral kolega Butter chicken w miare, mozna bylo wyczuc jakies przyprawy i tylko dlatego 2 gwiazdki. Wystroj wnetrza troche zabawny przez te wielkie sztuczne kwiaty wszedzie ;) Pani, ktora nas obslugiwala bardzo mila. Na moja uwage do dania powiedziala, ze jest ono takie troche ("trochę!") z kuchni chińskiej. No niestety w menu nie ma takiej informacji... Kocham indyjskie jedzenie i dam restauracji jeszcze jedna szanse podczas nastepnej wizyty w Lodzi. Na ten pierwszy raz jednak wypada bardzo slabo.

1  Dziękujemy, VIKI1973VIKI
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, przemiłe Panie kelnerki. Jako dodatek, poprrosilam trochę warzyw, a panowie na kuchni przygotowali dla mnie sałatkę z tych, które podałam. Za to duży +. Bardzo polecam! Nie ma się do czego przyczepić:)

Dziękujemy, Katarzyna M
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Smaczne potrawy, ciekawy wystrój, ceny przystępne, miła obsługa. :)
Polecam kurczaka mango, dla tych którzy lubią na słodko.

Dziękujemy, frau_ruda

Laxmi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Laxmi? Podziel się wrażeniami!