“Uwaga - jedzenie tutaj uzależnia!!!”
Laxmi — recenzja

Laxmi
Nr 19 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Opis: Jesteśmy restauracją która serwuje tradycyjną kuchnię indyjską. Dbamy o jakość naszych potraw, napoi, obsługi i wszystkich innych aspektów. Pragniemy porwać państwa we wspaniałą kulinarną podróż po Indiach, nie opuszczając Łodzi.
Zrecenzowano 10 września 2019

Poprosiliśmy o przygotowanie "przyjęcia" urodzinowego - uczta była poezją dla zmysłów - jedzenie bardzo urozmaicone i przepyszne - nie dało się wybrać najsmaczniejszej potrawy - to rzadkość w dzisiejszych czasach. Do tego przepyszne mango do picia!
Szczególnie warta polecenia!

Dziękujemy, DonPedro-LDZ

Zrecenzowano 28 lipca 2019

Kierowana bardzo dobra ocena oraz opiniami wlasnie te restauracje wybralam podczas krotkiej wizyty w Lodzi na lunch. Pierwsze co przykulo moja uwage to brak tego charakterystycznego zapachu przypraw, ktory jest wszechobecny w indyjskich knajpkach. Malo tego, ten zapach juz z zewnatrz zacheca do wejscia. Tu niestety nie. Nie pachnie przed wejsciem ale nie pachnie tez w srodku. Moje zamowione danie Chilii chicken to bylo straszne rozczarowanie. Kawalki kurczaka w sosie slodko ostrym serwowanym w budkach z kebabem lub u "chinczyka". Tak wygladalo i tak smakowalo. Zero aromatu, zero swiezego chili, zero indyjskich przypraw.... ostre i slodkie i nic poza tym. Nieporozumienie. Danie ktore wybral kolega Butter chicken w miare, mozna bylo wyczuc jakies przyprawy i tylko dlatego 2 gwiazdki. Wystroj wnetrza troche zabawny przez te wielkie sztuczne kwiaty wszedzie ;) Pani, ktora nas obslugiwala bardzo mila. Na moja uwage do dania powiedziala, ze jest ono takie troche ("trochę!") z kuchni chińskiej. No niestety w menu nie ma takiej informacji... Kocham indyjskie jedzenie i dam restauracji jeszcze jedna szanse podczas nastepnej wizyty w Lodzi. Na ten pierwszy raz jednak wypada bardzo slabo.

1  Dziękujemy, VIKI1973VIKI
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, przemiłe Panie kelnerki. Jako dodatek, poprrosilam trochę warzyw, a panowie na kuchni przygotowali dla mnie sałatkę z tych, które podałam. Za to duży +. Bardzo polecam! Nie ma się do czego przyczepić:)

Dziękujemy, Katarzyna M
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Smaczne potrawy, ciekawy wystrój, ceny przystępne, miła obsługa. :)
Polecam kurczaka mango, dla tych którzy lubią na słodko.

Dziękujemy, frau_ruda
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Dość smaczna restauracja. Ktoś może powiedzieć, że dania są dość małe, takie się wydają, jednak porcje bardzo sycące. Produkty świeże, kurczak okej, chlebek bardzo dobry, choć mógłby być mniej tłusty. Jak dla mnie najwiecej restauracja traci na wystroju, są piękne elementy, które nagle przyćmiewają sztuczne, zupełnie zbędne kwiaty w wazonach.

Dziękujemy, smakuujemy

Laxmi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Laxmi? Podziel się wrażeniami!