“Mega”
Laxmi — recenzja

Laxmi
Nr 16 wśród 542 Restauracje (Łódź)
Opis: Jesteśmy restauracją która serwuje tradycyjną kuchnię indyjską. Dbamy o jakość naszych potraw, napoi, obsługi i wszystkich innych aspektów. Pragniemy porwać państwa we wspaniałą kulinarną podróż po Indiach, nie opuszczając Łodzi.

Moze i wystroj malo wyszukany niemniej jedzenie jedno z najlepszych jakie mialem okazje probowac. Baranina swietnie przyprawiona co w Polsce nie jest takie oczywiste. Obsluga bardzo przyjaznie nastawiona i pomocna. Pprcje w sam raz aby sie najesc ale nie przejesc. Ceny jak na taka obsluge i jedzenie niskie.

Dziękujemy, Dariusz M

Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Malutka restauracja położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu ul. Piotrkowskiej.
Trudno znaleźć wolne miejsce w piątkowy lub sobotni wieczór.
Warto przyjść w porze obiadowej i spróbować różnorodnych dań kuchni indyjskiej.
Bardzo dobrymi doradcami są kelnerzy - potrafią podpowiedzieć, co wybrać dla dziecka, jaka jest ostrość konkretnej potrawy.
Jedzenie jest bardzo smaczne i świeże. Podawany do przystawek sos miętowy jest po prostu obłędny - uwielbia go cała moja rodzina, z 6-latkiem na czele.
Na uwagę zasługuje fakt, że każda danie podane jest w oddzielnym /podgrzanym/ naczyniu. Zajadaliśmy ze smakiem somosę / pierożki/, panierowane warzywa, kurczaka mango, pierś kurczaka w jogurcie i mięcie, mieloną jagnięcinę. Przyprawy indyjskie nadają potrawom wspaniały smak i aromat.
Polecam, zwłaszcza dla dzieci, mango na bazie jogurtu

Dziękujemy, AMKKRT
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W Laxmi miałam przyjemność jeść kilkukrotnie i za każdym razem wychodziłam tak samo zachwycona potrawami. Podczas ostatniej wizyty zamówiliśmy 8 różnych dań i każdy z nas był bardzo zadowolony. Wybór dań i konfiguracji jest ogromny. Jedzenie bardzo smaczne i świeże. Szczególnie polecam kurczaka mango.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, jukmak
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpka całkiem przyjemna, z dość dużym wyborem dań w tym w wersjach które dość trudno znaleźć gdzie indziej, na przykład kurczak mango. Obsługa bardzo miła. Ceny przeciętne. Warta polecenia.

Dziękujemy, Justa74
Zrecenzowano 30 maja 2019

Przepyszne jedzenie. Każde danie o wyważonym smaku. Kucharz tworzył a nie sypał bez sensu przyprawy. POLECAM!!!

Dziękujemy, 2019i20

Laxmi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Laxmi? Podziel się wrażeniami!