Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Bardzo duży, elegancki hotel. W pokojach czysto, codziennie sprzątane. Wspniały widok na Łódź. Przyjemna strefa spa, ale ze względu na gabaryty hotelu do pobytu w spa czasmi trzeba doliczyć 10 min na dojscie do pokoju ;). Smaczne śniadania. Parking płatny ale bardzo duży, nie ma problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego. Raczej hotel konferencyjno-biznesowy niż na pobyt z rodziną, ale lokalizacja do zwiedzania Łodzi idealna - kilka kroków od ul. Piotrkowskiej

Termin pobytu: luty 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, marta_deni
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tam jedną noc przejazdem. Hotel z rozmachem, bardzo czysty i komfortowy. Dostawka dla dziecka super wygodna. Piękna i komfortowa łazienka. Mały minus to klimatyzacja, było albo za zimno albo za ciepło i dosyć głośno szumiała. Bardzo dobre śniadanie. Ogólnie zasługuje na wiecej niż 4 gwiazdki.

Dziękujemy, 172ewal
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Pięknie wyposażony, wszystko czyste, nowe, pachnące. Wystrój nowoczesny, ale naprawdę robi wrażenie. Pokoje obszerne ( większe niż zwykle).Nowoczesna armatura w łazience ( aż za bardzo, bo miałam problemy z użyciem deszczownicy, ale to mój problem).Śniadanie urozmaicone, pyszna kawa z ekspresu. Ale najbardziej smakowały mi ciasta, które były rewelacyjne - jabłecznik i sernik- jak z domowego wypieku.
Dodatkowy atut to położenie hotelu blisko centrum.

Wskazówka dotycząca pokoi: Zachęcam do wybrania pokoju na ostatnim, dziesiątym piętrze. Można podziwiać piękne widoki.
Dziękujemy, Joanna F
Zrecenzowano: 18 maja 2019

Hotel zasługuje na 4* i swoją nazwę.
Pokoje duże, wygodne łóżka (miękkie), stolik i większy blat, dwa fotele. W pokoju był czajnik i lodówka. W szafie zestawy do czyszczenia butów, szlafroki oraz deska do prasowania i żelazko. W pokoju dwuosobowym mogło spokojnie mieszkać i pracować dwie osoby. Wystarczająca ilość gniazdek żeby podłączyć cały ciężki sprzęt potrzebny w podróży służbowej. W pokoju było trochę duszno, ale na szczęście oprócz klimatyzatora jest też uchylne okno.
Duża kabina prysznicowa w łazience, na poziomie podłogi.
Śniadanie dobre - standardowy szwedzki stół. Chociaż trzeba przyznać że kawa słaba, mimo że z ekspresu.
W hotelu jest siłownia, basen, sauna i salka do squasha. W siłowni jest 3 bieżnie, 2 orbitreki, zestaw hantli do 30 kg, ławka i dwa wyciągi. Sporo miejsca na środku salki na ćwiczenia. Można spokojnie zrobić podstawowy trening. Z pozostałych atrakcji nie korzystałam.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Lady_Kasandra
Zrecenzowano: 12 maja 2019

Hotel jest świetnie zlokalizowany. W samym centrum. Ma parking podziemny i naziemny. Wewnątrz panuje cisza. Obsługujący recepcję - bardzo kompetentni, zorientowani w różnych obiektach na około hotelu. Ciche windy. Pani gadając a w windach po angielsku - robi to w jakimś dziwnym "narzeczu". Bardzo elegancki, powściągliwy wystrój wnętrz. Posiłki serwowane przez hotelową kuchnię - bardzo smaczne.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa