“Magia”

Herbaciarnia Kocie Oczy
Nr 111 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Opis: Smakowe doznania w najbardziej magicznej, jedynej z kotami herbaciarni w Łodzi!
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Magiczne miejsce, relaksacyjne, przytulne, kocie, spokojne, bajkowe. Jesteś gościem w kocim domu. Być może dostąpisz zaszczytu muśnięcia kocią łapką.
Było cudownie w upalne sierpniowe przedpołudnie. W zimowy śnieżny wieczór na pewno Harry Poterr by był oczarowany.

Dziękujemy, M0rra

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce. Od progu widać bawiące się kociaki, które zachęcają do wejścia :) Herbaty są przepyszne, a towarzystwo tych słodkich czworonogów zachęca do przesiadywania tam. Choć dawno tam nie byłam w najbliższym czasie zamierzam znów się tam pojawić oczywiście zabiorę nową osobe, która tam jeszcze nigdy nie była. Każdemu staram się polecić to miejsce. Można w spokoju i w miłym towarzystwie wypić herbatę , zrelaksować się i do tego zaprzyjaźnić się z kociakami :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, pms1701
Zrecenzowano 24 maja 2019

Dla mnie to miejsce, w którym chcę gościć ponownie.
Lokal faktycznie jest mały ale dzięki temu jest przytulnie. Właścicielka wraz z kilkoma kocimi gospodyniami dobrze ogarnia gości.
Wybór herbat jest bardzo duży i na dodatek są pyszne. Dla kawoszów też jest z czego wybierać.
Goście szanujący zasady panujące w tym miejscu, rozmawiają półgłosem lub szeptem, w tle plumka sobie cicho uspokajająca muzyczka, powoli sączysz sobie pyszny napar a na kolana, tudzież pod pachę sama wchodzi ci kotka i dzięki wyżej opisanym warunkom słyszysz jej mruczenie....... i o to chodzi :)))))
Oby więcej takich miejsc w Polsce :)

Dziękujemy, majko20152015
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019

Niesamowite miejsce, które warto odwiedzić. Trzeba mieć na uwadze, że w środku jest mało stolików i warto sobie coś wcześniej zarezerwować. Nie można wchodzić z małymi dziećmi.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Joanna Z
Zrecenzowano 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Takiego miejsca szukałam. Cichego, spokojnego, gdzie można posiedzieć i nigdzie się nie spiesząc wypić herbatę czy kawę i zjeść ciastko. Sama herbata nie porwała. Tak samo ciasto - jabłecznik z lodami. Były poprawne, ale bez większych rewelacji. Wystrój jedyny w swoim rodzaju. Wszędzie zdjęcia kotów, kocie figurki na półkach i żeby tego było mało cztery urocze koty kręciły się pod naszymi nogami. Atmosferę umilają nam klimatyczne utwory piosenek w wersji "pozytywkowej". Na pewno wróciłabym z przyjaciółką, aby odpocząć od miejskiego zgiełku i oderwać się na chwilę od codzienności. Pani która nas obsługiwała opowiedziała nam o tym lokalu jak i o każdym kotku z osobna. Jest bardzo zaangażowana i widać, że ta praca sprawia jej przyjemność. Właścicielce Pani Anicie życzę, aby lokal utrzymywał się jak najdłużej. Oby więcej takich miejsc i osób o złotym sercu.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 971agag

Herbaciarnia Kocie Oczy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Herbaciarnia Kocie Oczy? Podziel się wrażeniami!