“+ i -”
Limonka — recenzja

Limonka
Nr 185 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal fatalny, mały, zwykły osiedlowy „chińczyk”, ale jedzenie bardzo dobre i ceny bardzo przystępne. Tak, więc zdecydowanie polecam

Dziękujemy, epogonowicz

Zrecenzowano 18 czerwca 2019

W restauracji zamówiłam zupę na bazie mleka kokosowego, z krewetkami, limonką i kolendrą...jako przybranie pływały tam jeszcze 2-3 surowe pieczarki i parę grzybków. Przed pójściem do lokalu byłam raczej pozytywnie nastawiona, sugerując się opiniami znajomych oraz tymi z internetu. Jednak dość mocno zawiodłam się na serwowanych tam daniach. Jeśli chodzi o wywar zupy, moim zdaniem smakował jakby był zrobiony na jakiejś taniej kostce lub starej skarpecie/kościach, a jego smak miało zneutralizować albo zabić mleko kokosowe i przeprawy. Nie zdołałam zjeść jej nawet do połowy, ponieważ zaczęłam się źle czuć(układ pokarmowy), choć jestem na ogół przyzwyczajona do ostrego, orientalnego jedzenia.
Drugim daniem, które zamówiłam w nadziei na lepsze doświadczenia była zupa z tajskimi pierożkami i makaronem sojowym. Niestety również nie mogę powiedzieć na jej temat nic dobrego. Makaron nie był sojowy, tylko ryżowy, cienkie zbite nitki, które raczej nie pasowały do całości. Pływały tam 2 pierożki, ciasto było nawet niezłe, delikatne, ale farsz z mięsa raczej wątpliwej jakości(moim zdaniem mogły być kupne). Wywar smakował jak z gotowego bulionu, również niezjadliwy.
Może właściciele mieli dobre chęci, jednak niedostateczna wiedza/umiejętności w temacie kuchni tajskiej lub chęć zysku kosztem jakości dań sprawił, że więcej tam nie trafię.

Dziękujemy, Aleksandra F
Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Na wstępnie duże zaskoczenie. Lokal wygląda dość obskurnie. Złożyliśmy zamówienie przy barze. Wzięłam makaron z kaczką oraz zupę tajską z mleczkiem kokosowym i krewetkami. Na pierwszy rzut zupa- całkiem ok, ale nic zaskakującego, każdy poradziłby sobie z taką we własnej kuchni. Drugie danie bardzo męczące, bez wyrazu. Połowę wzięłam na wynos. Partner stwierdził, że ok, ale to wciąż za mało. Ceny przystępne. Raczej już nie wrócę, chyba że lokal zmieni lokalizację, wtedy dam drugą szansę.

Dziękujemy, Extraordinary435728
Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam wszystkim limonkę pod względem jedzenia. Wszystko pyszne i nie ma się na czym zawieźć. Ale są 2 minusy, lokal średnio wyglądający ale ja zawsze zamawiam na wynos i niestety czas oczekiwania bardzo długi (polecam zamawiać telefonicznie). Jednak jedzenie rekompensuje to. Sadze ze powinniście zmienić lokal nawet kosztem korekty cen dań w górę. Macie talent i jesteście tego warci tylko brak dobrej organizacji.

Dziękujemy, rafiraz
Zrecenzowano 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal został mi przedstawiony jako alternatywa hot spoona, wiec jak najszybciej skierowałam swoje kroki, żeby sprawdzic. Jedzenie jest niesamowite i w dobrej cenie jednak lokal pozostawia wiele do życzenia, nie jest to miejsce, gdzie chciałoby się spędzić randke- jest ciasno i mało klimatycznie. Jednak jedzenie wynagradza

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, carmenmY3799HL

Limonka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Limonka? Podziel się wrażeniami!