“Dobre, ale drogo...”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 1 wśród 560 Restauracje (Łódź)

Kolejna wizyta i kolejne danie. Za pierwszym razem był hamburger. Smaczny. Druga wizyta i żeberka. Bardzo dobre. Nie ma się do niczego przyczepić oprócz cen. Tyle

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, pszim
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za szczera recenzję! Świetnie, że udało nam się trafić w Twoje gusta. Cena to gwarancja jakości Do następnego!

Pyszne jedzenie, bardzo fajne miejsce, świetny klimat, super kelnerka Pani Ania A. Jeżeli ktoś chce sie wybrać na pyszne burgery polecam to miejsce. Drinki tez niczego sobie :)

Dziękujemy, Sylwia W

Dziękujemy bardzo! Świetnie, że wszystko zagrało, łącznie z obsługą Anki. Fajnie, że ją doceniasz ;)
Wpadnij jeszcze! Może tym razem spróbujesz steaków?

Fantastyczny lokal z dobrym klimatem - idealny na weekendowe wieczory. Pyszne jedzenie, w szczególności żeberka serowe oraz steki, jednak największą uczta dla podniebienia była dojrzewająca polędwica :) Duży plus za drinki i jary. Bardzo miła obsługa, a w szczególności kelnerka Ania A. :) Polecam wszystkim, na pewno zajrzę jeszcze nie raz.

Dziękujemy, Lukasdragan
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za rewelacjną rekomendację! Cieszymy się, że Twoja wizyta była tak udana. Wzorowa obsługa to nasz priorytet, miło, że doceniasz Anię ;) Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia!

Zdecydowanie polecam Whisky in the Jar, jednakże nie nazwałbym tego miejsca jednym z najlepszych w Łodzi. Byłem tam trzy razy i zawsze miałem jakieś uwagi. Dwa razy zamówiłem hamburgera, który moim zdaniem był smaczny, natomiast mięso było zdecydowanie słabszej jakości (proszę nie myśleć, że nieświeże, po prostu nieodbiegało od tego, które znajdziemy w budkach z jedzeniem na osiedlu). Oferta napojów była zdecydowanie dużą zaletą tej restauracji. Intrygujące drinki o bardzo ciekawych smakach. Wystrój w Whisky in the Jar również był znakomity, natomiast obsługa wydawała się lekceważyć klientów i nie spieszyć się z jakąkolwiek czynnością. Podsumuwując, polecam to miejsce, jednakże nie jest to topowa lokalizacja na obiad lub kolację w Łodzi.

Dziękujemy, FilipKub1

Dziękujemy za Twoją szczerą recenzję, Filipie! Mimo, że nie uważasz nas za "top of the top", cieszymy się, że doceniasz naszą restaurację i chętnie nas odwiedzasz. Jesteśmy przekonani, że uda nam się z czasem zmienić Twoje odczucia i zasłużymy na mocną piątkę. Może dasz nam wskazówki jak to osiągnąć? Zdanie naszych Gości ma dla nas ogromne znaczenie. Pozdrawiamy! Ekipa Whiskey in the Jar

Lokal na wysokim poziomie, rewelacyjny wystrój, przyjemna atmosfera, o czym świadczy bardzo duża popularność lokalu, szczególnie w weekendy. Jedzenie znakomite. Grillowane żeberka BBQ i burgery ( z mięsem średnio wysmażonym) zachwyciły nasze kubki smakowe. Dobre jary, w szczególności Killer. Obsługa bardzo miła, w szczególności Pani Edyta i kucharz Emil, robią kawał dobrej roboty :)

Dziękujemy, mandarynkova

Wow! Wasze zadowolenie to najlepsza wizytówka naszego miejsca! Dzięki takim słowom nasza praca to czysta przyjemność ;) Cieszymy się, że doceniacie naszą kuchnię i starania całej ekipy, to się szanuje! Liczymy, że wrócicie po więcej. Do zobaczenia!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!