“Restauracja warta odwiedzenia”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 1 wśród 559 Restauracje (Łódź)

Zdecydowanie polecam Whisky in the Jar, jednakże nie nazwałbym tego miejsca jednym z najlepszych w Łodzi. Byłem tam trzy razy i zawsze miałem jakieś uwagi. Dwa razy zamówiłem hamburgera, który moim zdaniem był smaczny, natomiast mięso było zdecydowanie słabszej jakości (proszę nie myśleć, że nieświeże, po prostu nieodbiegało od tego, które znajdziemy w budkach z jedzeniem na osiedlu). Oferta napojów była zdecydowanie dużą zaletą tej restauracji. Intrygujące drinki o bardzo ciekawych smakach. Wystrój w Whisky in the Jar również był znakomity, natomiast obsługa wydawała się lekceważyć klientów i nie spieszyć się z jakąkolwiek czynnością. Podsumuwując, polecam to miejsce, jednakże nie jest to topowa lokalizacja na obiad lub kolację w Łodzi.

Dziękujemy, FilipKub1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za Twoją szczerą recenzję, Filipie! Mimo, że nie uważasz nas za "top of the top", cieszymy się, że doceniasz naszą restaurację i chętnie nas odwiedzasz. Jesteśmy przekonani, że uda nam się z czasem zmienić Twoje odczucia i zasłużymy na mocną piątkę. Może dasz nam wskazówki jak to osiągnąć? Zdanie naszych Gości ma dla nas ogromne znaczenie. Pozdrawiamy! Ekipa Whiskey in the Jar

Lokal na wysokim poziomie, rewelacyjny wystrój, przyjemna atmosfera, o czym świadczy bardzo duża popularność lokalu, szczególnie w weekendy. Jedzenie znakomite. Grillowane żeberka BBQ i burgery ( z mięsem średnio wysmażonym) zachwyciły nasze kubki smakowe. Dobre jary, w szczególności Killer. Obsługa bardzo miła, w szczególności Pani Edyta i kucharz Emil, robią kawał dobrej roboty :)

Dziękujemy, mandarynkova

Wow! Wasze zadowolenie to najlepsza wizytówka naszego miejsca! Dzięki takim słowom nasza praca to czysta przyjemność ;) Cieszymy się, że doceniacie naszą kuchnię i starania całej ekipy, to się szanuje! Liczymy, że wrócicie po więcej. Do zobaczenia!

Bardzo fajna atmosfera, jesteśmy już kolejny raz z żoną na burgerach i na pewno jeszcze wrócimy.
Bardzo miła obsługa, w szczególności kelnerka Aneta :)))

Dziękujemy, Dawid C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dzięki za rekomendację! Najlepszy burger zaliczony, czas na najlepszego steaka! Co Wy na to? Wpadajcie!!

Co tu dużo pisać. Jedzenie jest wyśmienite! Dziękujemy Klaudii za fachowa obsługę. Bardzo miła i uczynna dziewczyna! Na pewno wrócimy tam znów aby spróbować innych potraw.

Dziękujemy, Łukasz K

Dzięki, Łukasz! I tak ma być Mega, że wpadliście i wszystko zagrało! Świetnie, czekamy!

Udaliśmy się po raz pierwszy do tej restauracji akurat w jej 2-gie urodziny, ku naszemu zaskoczeniu pomimo dużej ilości gości i kolejki z uwagi na urodziny - obsługa była na najwyższym poziomie - kelnerka poinformowała nas o przewidywanym czasie oczekiwania jeszcze przed wyborem stolika, a następnie zajął się nami przemiły kelner Oskar :) , co najważniejsze-jedzenie bardzo smaczne :), a atrakcje tego dnia przerosły nasze oczekiwania ! Wystawa samochodów i motocykli, możliwość skorzystania za free z wizyty u barber'a, urodzinowe drinki, fotograf, muzyka na żywo. Do tego wszystkiego restauracja ma niesamowity
klimat i wszystko jest dopięte na ostatni guzik - z wizerunkiem kelnerów i kelnerek łącznie, razem dają niesamowicie zgraną całość. Z pewnością wybierzemy się ponownie :)

Dziękujemy, Storyteller549046

Lepiej nie mogliście trafić! Nie ma to jak urodzinowa feta! Cieszymy się, że wizyta przerosła Wasze najśmielsze oczekiwania, żeby było ciekawiej, na co dzień również zapewniamy sporo atrakcji i nienaganną obsługę
Mamy nadzieję, że szybko skusicie się na ponowne odwiedziny. Będziemy czekać! Do zobaczenia!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!