Łódź

“znakomite miejsce w centrum Łodzi”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 562 Restauracje (Łódź)

Lokal na wysokim poziomie, rewelacyjny wystrój, przyjemna atmosfera, o czym świadczy bardzo duża popularność lokalu, szczególnie w weekendy. Jedzenie znakomite. Grillowane żeberka BBQ i burgery ( z mięsem średnio wysmażonym) zachwyciły nasze kubki smakowe. Dobre jary, w szczególności Killer. Obsługa bardzo miła, w szczególności Pani Edyta i kucharz Emil, robią kawał dobrej roboty :)

Dziękujemy, mandarynkova
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Wow! Wasze zadowolenie to najlepsza wizytówka naszego miejsca! Dzięki takim słowom nasza praca to czysta przyjemność ;) Cieszymy się, że doceniacie naszą kuchnię i starania całej ekipy, to się szanuje! Liczymy, że wrócicie po więcej. Do zobaczenia!

Bardzo fajna atmosfera, jesteśmy już kolejny raz z żoną na burgerach i na pewno jeszcze wrócimy.
Bardzo miła obsługa, w szczególności kelnerka Aneta :)))

Dziękujemy, Dawid C

Dzięki za rekomendację! Najlepszy burger zaliczony, czas na najlepszego steaka! Co Wy na to? Wpadajcie!!

Co tu dużo pisać. Jedzenie jest wyśmienite! Dziękujemy Klaudii za fachowa obsługę. Bardzo miła i uczynna dziewczyna! Na pewno wrócimy tam znów aby spróbować innych potraw.

Dziękujemy, Łukasz K

Dzięki, Łukasz! I tak ma być Mega, że wpadliście i wszystko zagrało! Świetnie, czekamy!

Udaliśmy się po raz pierwszy do tej restauracji akurat w jej 2-gie urodziny, ku naszemu zaskoczeniu pomimo dużej ilości gości i kolejki z uwagi na urodziny - obsługa była na najwyższym poziomie - kelnerka poinformowała nas o przewidywanym czasie oczekiwania jeszcze przed wyborem stolika, a następnie zajął się nami przemiły kelner Oskar :) , co najważniejsze-jedzenie bardzo smaczne :), a atrakcje tego dnia przerosły nasze oczekiwania ! Wystawa samochodów i motocykli, możliwość skorzystania za free z wizyty u barber'a, urodzinowe drinki, fotograf, muzyka na żywo. Do tego wszystkiego restauracja ma niesamowity
klimat i wszystko jest dopięte na ostatni guzik - z wizerunkiem kelnerów i kelnerek łącznie, razem dają niesamowicie zgraną całość. Z pewnością wybierzemy się ponownie :)

Dziękujemy, Storyteller549046

Lepiej nie mogliście trafić! Nie ma to jak urodzinowa feta! Cieszymy się, że wizyta przerosła Wasze najśmielsze oczekiwania, żeby było ciekawiej, na co dzień również zapewniamy sporo atrakcji i nienaganną obsługę
Mamy nadzieję, że szybko skusicie się na ponowne odwiedziny. Będziemy czekać! Do zobaczenia!

Duży wybór i bardzo smaczne jedzenie: idealnie wysmażone i doprawione steki, w cenie sos i dwa dodatki. W menu mają również burgery, żeberka, kurczaka, łososia i krewetki, więc każdy naprawdę znajdzie coś dla siebie. Bogata oferta drinków na bazie whiskey, ale nie brakuje też klasyków. Zamówiliśmy Rib Eye i Vikinga i były przepyszne. Polecam spróbować winny sos i puree ziemniaczane truflowe. Pomimo pełnej restauracji nasze zamówienie zostało przyjęte i przygotowane bardzo szybko. Szczególne podziękowania za profesjonalną i miła obsługę oraz rekomendacje Patrycji Pszczole. Na pewno jeszcze nie raz tu wrócimy :)

Dziękujemy, Travession

Dziękujemy za ogromne wyróżnienie! Czujemy się zobowiązani! To prawda, mamy całkiem sporą ofertę, dlatego koniecznie musicie wrócić po więcej. Może w następnej kolejności burgery, a może żebra... Czekamy!
Ps. Extra, że doceniacie pracę ekipy! Dają z siebie naprawdę wszystko

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!