“Mega burgery”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 1 wśród 559 Restauracje (Łódź)

Jedzenie ekstra, dawno nie jedliśmy tak smacznych burgerów, obsługa profesjonalna, pani Karolina przesympatyczna i bardzo pomocna.
Polecam!

Dziękujemy, Gołąb R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za opinię! Dajemy z siebie wszystko, fajnie, że doceniacie naszą pracę. Zapraszamy ponownie! Choćby dla Karoli ;)

Natalia jest cudna, kontaktowa, pomocna. Bardzo serdecznie polecamy. Pozdrawiamy Iza i Andrzej (33 rocznica ślubu)

Dziękujemy, Guest125678

Dziękujemy za odwiedziny! Mega, że wybraliście nas, aby świętować tak wyjątkowy moment w Waszym życiu!
Liczymy na kolejne odwiedziny, nie tylko od święta. Wszystkiego dobrego! :)

Wybrałem ostatnio Whiskey in the Jar jako miejsce by spędzić rocznicę z dziewczyną. Jedzenie było znakomite, pomimo bardzo dużej liczby klientów nie musieliśmy długo czekać. Obsługujący nasz stolik kelner Pan Oskar bardzo profesjonalnie nam doradził i szczegółowo odpowiedział na nasze pytania odnośnie dań. Gdy chcieliśmy domówić deser bardzo szybko pojawił się by przyjąć zamówienie. Słynne jary były przepyszne. Bardzo podobało mi się, że lokal jest również nastawiony na ekologie i zamiast plastikowych słomek są metalowe, to gigantyczny plus. Lokal pod każdym względem zasługuje na 5 gwiazdek z względu na znakomite dania, genialny wystrój oraz świetną obsługę. Bez dwóch zdań zasługują na tytuł numeru 1 w Łodzi. Na pewno jeszcze nie raz wybiorę się do tego lokalu i polecę go znajomym.

Dziękujemy, Kamil K

Cześć, Kamil! Dzięki wielkie za rekomendację!!! Extra, że wypad z dziewczyną się udał i wszystko wyszło perfekcyjnie! Zależy nam na doskonałej obsłudze, dlatego szczególnie miło, że doceniasz pracę Oskara i wiele innych elementów naszej pracy. Wpadajcie częściej, nie tylko od święta! Pozdro!!

Restauracja bardzo klimatyczna, jedzenie i drinki mają świetne, polecam bardzo każdemu kto lubi m.in. burgery!

Dziękujemy, OneSecond007

Dziękujemy!!! Odwiedziny wysoce wskazane wszystkim mięsożercom. Do zobaczenia!

Smacznie, miło, klimatycznie. Polecam żeberka. Świetny wybór drinków z whiskey. Obsługa super, Pani Natalio, dziękujemy!

Dziękujemy, Vacation67913

Dzięki wielkie! Żebra rządzą, nie ma co
Zapraszamy ponownie! Pozdrowienia od Natalii!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!