“Super smacznie i klimatycznie!”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 14 września 2019

Restauracja bardzo klimatyczna, jedzenie i drinki mają świetne, polecam bardzo każdemu kto lubi m.in. burgery!

Dziękujemy, OneSecond007
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 14 września 2019

Dziękujemy!!! Odwiedziny wysoce wskazane wszystkim mięsożercom. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 13 września 2019

Smacznie, miło, klimatycznie. Polecam żeberka. Świetny wybór drinków z whiskey. Obsługa super, Pani Natalio, dziękujemy!

Dziękujemy, Vacation67913

Dzięki wielkie! Żebra rządzą, nie ma co
Zapraszamy ponownie! Pozdrowienia od Natalii!

Zrecenzowano 13 września 2019

To była nasza trzecia wizyta w tej restauracji i na pewno nie ostatnia. Obsługa bardzo miła (Pozdrawiamy panią Natalię:)) klimat bardzo przyjemny, jedzenie pyszne. Szczególnie dobre są Jary z whiskey, za każdym razem próbujemy kolejnych, a wybór jest duży. Warto też spróbować burgerów - są dobrze przyrządzone i sycące. Ceny sensowne i adekwatne.

Dziękujemy, mmcel

Dziękujemy za rewelacyjną rekomendację! Wasze zadowolenie to najlepsza wizytówka naszej restauracji. Lista Jarów długa, nic tylko wpadać i próbować. Czekamy!!

Zrecenzowano 12 września 2019

Mimo środka tygodnia i chłodnego wrześniowego wieczoru sporo ludzi na ogródku. Oświetlenie, lampy grzewcze, koce na krzesełkach i muzyka na żywo zapewniają świetny klimat. Mięso świeże, aromatyczne, bardzo dobrze doprawione i wysmażone. Bardzo dużym atutem jest również obsługa: profesjonalna, dobrze zorientowana w menu, uśmiechnięta i pomocna. Pani Klaudia - sztos. Generalnie znakomicie, wpadajcie!

Dziękujemy, 784_ukasz_

Dziękujemy za recenzję! Świetnie, że Twoja wizyta przebiegła pomyślnie i zarówno jedzenie, jak i obsługa zrobiły na Tobie wrażenie. O to chodzi! Mamy nadzieję, że w poszukiwaniu doznań chętnie odwiedzisz nas ponownie
Pozdro, wpadaj!

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy z dziewczyną kierując się recenzjami w necie. Zamówiłem burger i frytki. Jedna kelnerka od podnoszenia kart, druga od zamówienia. Jedzenie dostaliśmy podejrzanie szybko i tu chyba był pies pogrzebany. Burger był zimnawy A frytki twardnialy z każdą minutą. Nie polecam

4  Dziękujemy, RedM213

Cześć! Przykro nam, że nie jesteś zadowolony z wizyty w naszym lokalu. Przykładamy ogromną wagę do detali, szkoda, że nie udało nam się spełnić Waszych oczekiwań... Takie sytuacje warto zgłaszać obsłudze na miejscu, tylko tam jesteśmy w stanie zareagować w odpowiednim czasie. Daj nam jeszcze jedną szansę i wpadnij z dziewczyną, postaramy się odmienić Wasze wrażenia ;) Pozdrawiamy!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!