“Było miło”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 1 wśród 561 Restauracje (Łódź)

Smacznie, miło, klimatycznie. Polecam żeberka. Świetny wybór drinków z whiskey. Obsługa super, Pani Natalio, dziękujemy!

Dziękujemy, Vacation67913
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzięki wielkie! Żebra rządzą, nie ma co
Zapraszamy ponownie! Pozdrowienia od Natalii!

To była nasza trzecia wizyta w tej restauracji i na pewno nie ostatnia. Obsługa bardzo miła (Pozdrawiamy panią Natalię:)) klimat bardzo przyjemny, jedzenie pyszne. Szczególnie dobre są Jary z whiskey, za każdym razem próbujemy kolejnych, a wybór jest duży. Warto też spróbować burgerów - są dobrze przyrządzone i sycące. Ceny sensowne i adekwatne.

Dziękujemy, mmcel

Dziękujemy za rewelacyjną rekomendację! Wasze zadowolenie to najlepsza wizytówka naszej restauracji. Lista Jarów długa, nic tylko wpadać i próbować. Czekamy!!

Mimo środka tygodnia i chłodnego wrześniowego wieczoru sporo ludzi na ogródku. Oświetlenie, lampy grzewcze, koce na krzesełkach i muzyka na żywo zapewniają świetny klimat. Mięso świeże, aromatyczne, bardzo dobrze doprawione i wysmażone. Bardzo dużym atutem jest również obsługa: profesjonalna, dobrze zorientowana w menu, uśmiechnięta i pomocna. Pani Klaudia - sztos. Generalnie znakomicie, wpadajcie!

Dziękujemy, 784_ukasz_

Dziękujemy za recenzję! Świetnie, że Twoja wizyta przebiegła pomyślnie i zarówno jedzenie, jak i obsługa zrobiły na Tobie wrażenie. O to chodzi! Mamy nadzieję, że w poszukiwaniu doznań chętnie odwiedzisz nas ponownie
Pozdro, wpadaj!

Poszliśmy z dziewczyną kierując się recenzjami w necie. Zamówiłem burger i frytki. Jedna kelnerka od podnoszenia kart, druga od zamówienia. Jedzenie dostaliśmy podejrzanie szybko i tu chyba był pies pogrzebany. Burger był zimnawy A frytki twardnialy z każdą minutą. Nie polecam

8  Dziękujemy, RedM213

Cześć! Przykro nam, że nie jesteś zadowolony z wizyty w naszym lokalu. Przykładamy ogromną wagę do detali, szkoda, że nie udało nam się spełnić Waszych oczekiwań... Takie sytuacje warto zgłaszać obsłudze na miejscu, tylko tam jesteśmy w stanie zareagować w odpowiednim czasie. Daj nam jeszcze jedną szansę i wpadnij z dziewczyną, postaramy się odmienić Wasze wrażenia ;) Pozdrawiamy!

Atmosfera w lokalu jest przednia, design w klimacie rockowym. Jedzenie na bardzo wysokim poziomie. :D

Dziękujemy, Draggos

Dzięki za rekomendację! Jest ogień! Liczymy, że wrócisz po więcej

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!