“Świetna”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 1 wśród 559 Restauracje (Łódź)

To była nasza trzecia wizyta w tej restauracji i na pewno nie ostatnia. Obsługa bardzo miła (Pozdrawiamy panią Natalię:)) klimat bardzo przyjemny, jedzenie pyszne. Szczególnie dobre są Jary z whiskey, za każdym razem próbujemy kolejnych, a wybór jest duży. Warto też spróbować burgerów - są dobrze przyrządzone i sycące. Ceny sensowne i adekwatne.

Dziękujemy, mmcel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za rewelacyjną rekomendację! Wasze zadowolenie to najlepsza wizytówka naszej restauracji. Lista Jarów długa, nic tylko wpadać i próbować. Czekamy!!

Mimo środka tygodnia i chłodnego wrześniowego wieczoru sporo ludzi na ogródku. Oświetlenie, lampy grzewcze, koce na krzesełkach i muzyka na żywo zapewniają świetny klimat. Mięso świeże, aromatyczne, bardzo dobrze doprawione i wysmażone. Bardzo dużym atutem jest również obsługa: profesjonalna, dobrze zorientowana w menu, uśmiechnięta i pomocna. Pani Klaudia - sztos. Generalnie znakomicie, wpadajcie!

Dziękujemy, 784_ukasz_

Dziękujemy za recenzję! Świetnie, że Twoja wizyta przebiegła pomyślnie i zarówno jedzenie, jak i obsługa zrobiły na Tobie wrażenie. O to chodzi! Mamy nadzieję, że w poszukiwaniu doznań chętnie odwiedzisz nas ponownie
Pozdro, wpadaj!

Poszliśmy z dziewczyną kierując się recenzjami w necie. Zamówiłem burger i frytki. Jedna kelnerka od podnoszenia kart, druga od zamówienia. Jedzenie dostaliśmy podejrzanie szybko i tu chyba był pies pogrzebany. Burger był zimnawy A frytki twardnialy z każdą minutą. Nie polecam

2  Dziękujemy, RedM213

Cześć! Przykro nam, że nie jesteś zadowolony z wizyty w naszym lokalu. Przykładamy ogromną wagę do detali, szkoda, że nie udało nam się spełnić Waszych oczekiwań... Takie sytuacje warto zgłaszać obsłudze na miejscu, tylko tam jesteśmy w stanie zareagować w odpowiednim czasie. Daj nam jeszcze jedną szansę i wpadnij z dziewczyną, postaramy się odmienić Wasze wrażenia ;) Pozdrawiamy!

Atmosfera w lokalu jest przednia, design w klimacie rockowym. Jedzenie na bardzo wysokim poziomie. :D

Dziękujemy, Draggos

Dzięki za rekomendację! Jest ogień! Liczymy, że wrócisz po więcej

To moja druga recenzja tej restauracji. Jedzenie smakowalo. I to sie nie zmienilo. Zastanawiaja mnie dwie rzeczy:system rezerwacji - po zarezerwowaniu stolika posadzono Nas w koncu sali na pietrze przy mikroskopijnym stoiczku. Gdy spytalem czy mozemy wybrac inny stolik - obsluga nie wyrazila zgody. Pragne nadmienic ze wiekszosc stolikow byla wolna i przez caly nasz poltoragodzinny pobyt nie zostal zajety ani jeden z wolnych stolikow. Juz na pewno nie zarezerwuje stolika w tej restauracji. Przychodzac z ulicy trafi sie duzo lepiej. Druga sprawa: w czerwcu 2019 kelnerka powiadomila ze w zwiazku z wprowadzeniem nowego podatku do rach.doliczą 10%,gdyz nie chcą zmieniac cen w karcie.... Hmmmm moze ktos z kierownictwa odpowie mi co to za tajemniczy podatek?
Mimo pysznego jedzenia.... Jakos nie szczegolnie chcę tam wracać.... COS jest nie tak z serwisem.... Nie czuje sie tu jak gość a jak petent. (dwie gwiazdki sa nie za jedzenie)

Dziękujemy, pawkru
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Cześć! Przykro nam, że masz tak negatywne odczucia po kolejne wizycie w naszym lokalu. Profesjonalna obsługa to nasz główny cel, dlatego szczególnie mocno nas to dotyka. Mamy jasną i otwartą politykę firmy, dlatego chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Proszę, skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej, rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jeśli zachowałeś rachunek , wyślij nam kopię, musiało zajść jakieś nieporozumienie. System rezerwacji jest również bardzo przejrzysty i pomaga nam trzymać porządek, wybacz, jeśli taki przydział sprawił, że czułeś się niekomfortowo. Daj nam jeszcze jedną szansę, a pozytywnie Cię zaskoczymy! Pozdrawiamy!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!