“Rewelacja”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 1 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 12 września 2019

Atmosfera w lokalu jest przednia, design w klimacie rockowym. Jedzenie na bardzo wysokim poziomie. :D

Dziękujemy, Draggos
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzięki za rekomendację! Jest ogień! Liczymy, że wrócisz po więcej

Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

To moja druga recenzja tej restauracji. Jedzenie smakowalo. I to sie nie zmienilo. Zastanawiaja mnie dwie rzeczy:system rezerwacji - po zarezerwowaniu stolika posadzono Nas w koncu sali na pietrze przy mikroskopijnym stoiczku. Gdy spytalem czy mozemy wybrac inny stolik - obsluga nie wyrazila zgody. Pragne nadmienic ze wiekszosc stolikow byla wolna i przez caly nasz poltoragodzinny pobyt nie zostal zajety ani jeden z wolnych stolikow. Juz na pewno nie zarezerwuje stolika w tej restauracji. Przychodzac z ulicy trafi sie duzo lepiej. Druga sprawa: w czerwcu 2019 kelnerka powiadomila ze w zwiazku z wprowadzeniem nowego podatku do rach.doliczą 10%,gdyz nie chcą zmieniac cen w karcie.... Hmmmm moze ktos z kierownictwa odpowie mi co to za tajemniczy podatek?
Mimo pysznego jedzenia.... Jakos nie szczegolnie chcę tam wracać.... COS jest nie tak z serwisem.... Nie czuje sie tu jak gość a jak petent. (dwie gwiazdki sa nie za jedzenie)

2  Dziękujemy, pawkru
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Cześć! Przykro nam, że masz tak negatywne odczucia po kolejne wizycie w naszym lokalu. Profesjonalna obsługa to nasz główny cel, dlatego szczególnie mocno nas to dotyka. Mamy jasną i otwartą politykę firmy, dlatego chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Proszę, skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej, rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jeśli zachowałeś rachunek , wyślij nam kopię, musiało zajść jakieś nieporozumienie. System rezerwacji jest również bardzo przejrzysty i pomaga nam trzymać porządek, wybacz, jeśli taki przydział sprawił, że czułeś się niekomfortowo. Daj nam jeszcze jedną szansę, a pozytywnie Cię zaskoczymy! Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 10 września 2019

Byliśmy z mężem już kilka razy i zawsze było super. Bardzo dobre jedzenie (żeberka, steki). Solidne porcje, świetnie doprawione i dodatki znakomicie komponujące się z mięsem (truflowe puree, grillowane warzywa). No i świetne drinki na bazie whisky. Polecam!

Dziękujemy, Anita P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękujemy za rekomendację, Anita! Cieszymy się, że macie o nas tak dobre zdanie. Pracujemy na to z całych sił Mamy nadzieję, że niedługo wpadniecie ponownie. Mięcho czeka!

Zrecenzowano 7 września 2019

Jedzonko super miła obsługa krótki czas oczekiwania cała rodzina zadowolona najlepsze hamburgery POLECAM

Dziękujemy, Magdalena B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dzięki wielkie Magdalena!
Mega jaramy się, że cała rodzina była zadowolona! :D
Do zobaczenia niebawem!

Zrecenzowano 7 września 2019

Jedzenie pyszne. Nadzwyczaj szybko podane. Cenowo, dość drogo, ale pod kątem jakości zdecydowanie warto. Obsługa w postaci Natalii K. przesympatyczna. Polecam

Dziękujemy, Greku2010

Dziękujemy za docenienie jakości naszego jedzenia! :D
Cieszymy się, że Natalia sobie tak poradziła!
Do zobaczenia!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!