Łódź

“Wyśmienite jedzenie, świetny klimat”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 10 września 2019

Byliśmy z mężem już kilka razy i zawsze było super. Bardzo dobre jedzenie (żeberka, steki). Solidne porcje, świetnie doprawione i dodatki znakomicie komponujące się z mięsem (truflowe puree, grillowane warzywa). No i świetne drinki na bazie whisky. Polecam!

Dziękujemy, Anita P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękujemy za rekomendację, Anita! Cieszymy się, że macie o nas tak dobre zdanie. Pracujemy na to z całych sił Mamy nadzieję, że niedługo wpadniecie ponownie. Mięcho czeka!

Zrecenzowano 7 września 2019

Jedzonko super miła obsługa krótki czas oczekiwania cała rodzina zadowolona najlepsze hamburgery POLECAM

Dziękujemy, Magdalena B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dzięki wielkie Magdalena!
Mega jaramy się, że cała rodzina była zadowolona! :D
Do zobaczenia niebawem!

Zrecenzowano 7 września 2019

Jedzenie pyszne. Nadzwyczaj szybko podane. Cenowo, dość drogo, ale pod kątem jakości zdecydowanie warto. Obsługa w postaci Natalii K. przesympatyczna. Polecam

Dziękujemy, Greku2010

Dziękujemy za docenienie jakości naszego jedzenia! :D
Cieszymy się, że Natalia sobie tak poradziła!
Do zobaczenia!

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite jedzenie, świetna obsługa. Żeberka wyśmienite. Byliśmy grupą znajomych, super zostaliśmy obsłużeni, i z żartem, i sprawnie i mega miło. Polecam

Dziękujemy, Nurkersi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za Twoją opinię i polecenie! Świetnie widzieć tak zadowolonego gościa, cieszymy się, że tak wiele elementów przypadło Wam do gustu. Wpadaj jak najczęściej.

Zrecenzowano 3 września 2019

Za namową męża, "fana" Jack'a Daniels'a poszliśmy do tej restauracji na obiad podczas ostatniej wizyty w Łodzi. Oczekiwania mieliśmy duże , a duże to się okazało rozczarowanie. Sam pomysł , wystrój itp. ok. jednak obsługa od wejścia na duży minus, poganianie klienta przy wyborze jedzenia nie jest dobrym pomysłem! Bardzo dużo obsługi w lokalu, więc tym bardziej byliśmy zaskoczeni BRUDEM.Brudne stoliki, kanapy,jedzenie leżące na podłodze , nie mówiąc o toalecie damskiej, PORAŻKA!
Samo jedzenie dość poprawne,ale zimne bułki do hamburgerów nie przypadły nam do gustu.Plusem był krótki okres oczekiwania na posiłek i ciekawy sposób podania. Stosunek jakości do ceny, zdecydowanie na nie.

1  Dziękujemy, elahp79

Cześć Ela, dziękujemy za podzielenie się z nami Twoją opinią. Bardzo ubolewamy, że Twoja wizyta przebiegła tak bardzo niepomyślnie. Co do poganiania klienta — nigdy nie zdażyła się nam taka sytuacja, standard obsługi jest dla nas bardzo ważny, toteż jesteśmy żywo zaskoczeni, że taka sytuacja wystąpiła — zapewniamy, że zbadamy temat. Podobnie jak z „brudem”, nasza renoma i marka wynika z troski o właśnie nawet najmniejsze elementy. Przepraszamy, za wszelkie niedogodności — zweryfikujemy Twoje wskazania. Co do zimnej bułki, takie rzeczy prosimy zgłaszać obsłudze od razu na miejscu. Mamy jednak nadzieję, że dasz nam jeszcze jedną szansę kiedyś — jesteśmy pewnie, że uda nam się odmienić Twoje wrażenie o 180 stopni!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!