“Super”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 7 września 2019

Jedzenie pyszne. Nadzwyczaj szybko podane. Cenowo, dość drogo, ale pod kątem jakości zdecydowanie warto. Obsługa w postaci Natalii K. przesympatyczna. Polecam

Dziękujemy, Greku2010
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dziękujemy za docenienie jakości naszego jedzenia! :D
Cieszymy się, że Natalia sobie tak poradziła!
Do zobaczenia!

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite jedzenie, świetna obsługa. Żeberka wyśmienite. Byliśmy grupą znajomych, super zostaliśmy obsłużeni, i z żartem, i sprawnie i mega miło. Polecam

Dziękujemy, Nurkersi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za Twoją opinię i polecenie! Świetnie widzieć tak zadowolonego gościa, cieszymy się, że tak wiele elementów przypadło Wam do gustu. Wpadaj jak najczęściej.

Zrecenzowano 3 września 2019

Za namową męża, "fana" Jack'a Daniels'a poszliśmy do tej restauracji na obiad podczas ostatniej wizyty w Łodzi. Oczekiwania mieliśmy duże , a duże to się okazało rozczarowanie. Sam pomysł , wystrój itp. ok. jednak obsługa od wejścia na duży minus, poganianie klienta przy wyborze jedzenia nie jest dobrym pomysłem! Bardzo dużo obsługi w lokalu, więc tym bardziej byliśmy zaskoczeni BRUDEM.Brudne stoliki, kanapy,jedzenie leżące na podłodze , nie mówiąc o toalecie damskiej, PORAŻKA!
Samo jedzenie dość poprawne,ale zimne bułki do hamburgerów nie przypadły nam do gustu.Plusem był krótki okres oczekiwania na posiłek i ciekawy sposób podania. Stosunek jakości do ceny, zdecydowanie na nie.

Dziękujemy, elahp79

Cześć Ela, dziękujemy za podzielenie się z nami Twoją opinią. Bardzo ubolewamy, że Twoja wizyta przebiegła tak bardzo niepomyślnie. Co do poganiania klienta — nigdy nie zdażyła się nam taka sytuacja, standard obsługi jest dla nas bardzo ważny, toteż jesteśmy żywo zaskoczeni, że taka sytuacja wystąpiła — zapewniamy, że zbadamy temat. Podobnie jak z „brudem”, nasza renoma i marka wynika z troski o właśnie nawet najmniejsze elementy. Przepraszamy, za wszelkie niedogodności — zweryfikujemy Twoje wskazania. Co do zimnej bułki, takie rzeczy prosimy zgłaszać obsłudze od razu na miejscu. Mamy jednak nadzieję, że dasz nam jeszcze jedną szansę kiedyś — jesteśmy pewnie, że uda nam się odmienić Twoje wrażenie o 180 stopni!

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

super burgery
steki
obsługa bardzo miła
atmosfera luźna, wystrój odpowiadający nazwie, rewelacyjne napoje

Dziękujemy, PIOTR2580
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Dzięki wielkie Piotr za docenienie - staramy się trzymać fason. Mamy nadzieję, że jeszcze do nas kiedyś wpadniesz... i to nie raz, nie dwa.

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Znajomi polecali i się zachwycali ale niestety moje odczucia są zupełnie inne.
Biznesowy lunch - zamówione 3 steki o dwóch różnych stopniach wysmażenia i udało się kelnerce pomylić - podać niewłaściwej osobie....Za głośna muzyka, choć wystrój ciekawy. Profesjonalna deska z kamieniem do steka jednak sam smak nie porywa, po prostu poprawny stek jednak bez efektu wow na jaki bardzo liczyłam. Dużo lepsze steki jadłam choćby w katowickich restauracjach, duże rozczarowanie tym miejscem, szkoda.

Dziękujemy, Jolanta A

Dziękujemy za recenzje Jolanta. Bardzo ubolewamy, że nie udało nam się w pełni spełnić Twoich oczekiwań. Ciężko odnieść się jakoś sensownie do Twoich obiekcji, dlatego po prostu ufamy, że pewnego dnia dasz nam jeszcze jedną szansę. Jesteśmy pewnie, że wówczas uda nam się już w pełni Cię do nas przekonać.

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!