“Smacznie i przyjemnie ”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 1 wśród 559 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mega klimatyczny wystrój, dobra muzyka, miła obsługa i co najważniejsze wyśmienite burgery oraz jary!! Pomimo ze trzeba troszkę poczekać to czas oczekiwania podany przy zamówieniu jest dopilnowany. Idealne miejsce na wyjście ze znajomymi.

Dziękujemy, zawada24
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Dzięki za Twoją rekomendację i za to, że to właśnie nas wybraliście na weekendowy wypad ze znajomymi. Cieszymy się, że smakowało i tak wiele elementów przypadło Wam do gustu.

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, muzyka na żywo i świetna obsługa Idealne miejsce na piątkowy wieczór z przyjaciółmi ;)

Dziękujemy, emaems
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Wiadomo! Zbieraj ekipę i wpadajcie, weekend się jeszcze nie skończył Pozdro!

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Bardzo pyszne jedzonko ! Wyśmienicie podane .
Obsługa przemiła z profesjonalnym podejściem zwłaszcza pani Natalia K (pozdrawiamy ) .
Na pewno tu wrócimy !

Dziękujemy, Klaudia J

Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że wizyta w naszym lokalu spełniła Twoje oczekiwania, a obsługa Natalii była doskonałym dopełnieniem. Czekamy na kolejne odwiedziny!

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Nie zawsze jestem przekonany co do danego lokalu po pierwszej wizycie - staram się wstrzymywać z osądem (pozytywnym bądź negatywnym) do co najmniej drugiej wizyty.

Tym razem nie mogę się powstrzymać, bo po kilku dobach od wizyty w Whiskey In The Jar, dalej czuję smak żeberek rozpływających się w ustach i dalej mam wrażenie, że palce mi się lepią od sosu BBQ.

Do wyboru zamawianego dania szykowałem się kilka dni a i tak trzymając kartę w lokalu nie mogłem się zdecydować. Oczywiście, tematyka lokalu skupia się na garstce kategorii potraw, lecz w każdej można odnaleźć coś ciekawego i nad każdą warto się zastanowić. Wybór - czy długi czy krótki, umilić może trunek zamówiony na przystawke i mam tu na myśli firmowe "Jary".

Cenowo jest rozsądnie, patrząc na serwowane dania i ich jakość. Do tego dochodzi obsługa (pozdrawiam Panią Edytę, która radziła sobie świetnie mimo natłoku ludzi oraz zamówień - pamiętała o każdej prośbie) i oczywiście muzyka.

Oj wrócę tam.

Dziękujemy, esotericorange

Takie opinie to prawdziwy skarb, wielkie dieŻi! Cieszymy się, że nasza restauracja tak bardzo przypadła Ci do gustu - szczególnie, że jak sam mówisz, nie wydajesz osądu po jednej wizycie! Czekamy na Ciebie mocno!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Przepyszne steki! Spedzilismy czas w bardzo milej atmosferze przy przepysznym jedzeniu. W wyborze whisky, stekow i dodatkow pomogla nam przesympaczna pani Natalia K., ktora bez pospiechu wyjasnila nam co i jak. Na pewno tam jeszcze nieraz wrocimy!

Dziękujemy, Madzialena W

Wiadomo!! Extra, że wizyta była przednia i wszystko smakowało jak należy. Fajnie, że doceniacie pracę Natalii, daje radę Czekamy!!!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!