“Wieczor w Whiskey”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 1 wśród 541 Restauracje (Łódź)

Tego wieczoru udalam sie do whiskey in the jar, zamowilam wraz z kolezanka krewetki na przystawke, a danie glowne burgera. Krewetki byly w chrupiacej panierce bardzo smaczne,burger byl wielki i podany z wbitym nozem przez sam srodek dania, mieso bylo wysmazone dokladnie jak chcialam, wszystkie skladniki pasowaly do siebie i tworzyly spojna calosc. To wszystko uzupelniala mila i zyczliwa obsluga kelnerki Edyty. Polecam restauracje na pewno was nie zawiedzie.

Dziękujemy, Joannas09
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że wieczór w naszej restauracji był dla Was tak miłym zaskoczeniem dziewczyny. Staramy się zapewnić Wam wzorowy serwis i wyśmienitą ucztę dla podniebienia, misja zakończona sukcesem! Wpadnijcie jeszcze kiedyś!

Najlepszy tatar i Lime Bubble Jar jaki można sobie wyobrazić. A obsługa na najwyższym i najmilszym poziomie! Polecam

Dziękujemy, Dawid W

Dziękujemy za takie wyróżnienie, Dawid! Polecamy się na przyszłość, wpadaj!

W restauracji jest bardzo miła obsługa, szczególnie pragnę zwrócić uwagę na Pana Oskara, ale każdy z kelnerów wykazał się wysoką jakością obsługi klienta. Jedyne co nam nie odpowiadało to stolik pod miłośnikiem z którego leciała awangardowa muzyka, ktora nie do konca nam odpowiadała. Zamówiliśmy żeberka i nie były spełnieniem moich mięsnych marzeń, ale były smaczne. Drinki podawane w jarach były fenomenalne. Ogólnie pozytywne doświadczenie.

Dziękujemy, Natalia W

Dziękujemy za opinię, Natalio! Cieszymy się, że obsługa spełniła Twoje oczekiwania, zadowolony Gość jest naszym priorytetem. Jeśli chodzi o muzykę, to staramy się, żeby miła dla ucha, ale rozumiemy, że nie zawsze trafimy w Wasz gust. Mamy nadzieję, że odwiedzisz nas jeszcze, być może tym razem żeberka powalą Cię na kolana. Widzimy się przy Jarze!

Doskonałe burgery, mięso oraz napoje. Kuchnia z pazurem. Burgery świetnie skomponowane i doprawione. Mięso rozpływające się w ustach i nieziemsko pyszne. Stopień wysmażenia zawsze w punkt.
Żadną pozycją z karty nigdy się nie zawiodłem i wracam tu zawsze, ilekroć mam ochotę na coś pysznego.
Jedzenie podawane przy wydobywających się z głośników rytmach klasyki rocka lub wieczorami przy akompaniamencie kapel rockowych koncertujących na żywo.
Koniecznie należy także wspomnieć o jarach - to również istna wirtuozeria - proporcje oraz składniki dobrane są perfekcyjnie, a w karcie jarów jest sporo więc jest co degustować.
Obsługa bardzo miła i kompetentna - zawsze jest w stanie coś polecić lub doradzić w luzacki, choć oczywiście bardzo kulturalny sposób, co dodatkowo dodaje klimatu. Szczególne pozdrowienia dla Pani Patrycji i Pana Oskara, przy czym śmiało można napisać, że cała ekipa zasługuje na piątkę z plusem.
Pozdrawiamy, wrócimy jeszcze niejednokrotnie!

Dziękujemy, MichalStarosta

Dziękujemy za rekomendację, Michał! Cieszymy się, że wizyta w naszym lokalu to dla Cienie pasmo przyjemnych doznań, zarówno smakowych, jak wizualnych. Twoje pozytywne wrażenia, to duża dawka mocy i pozytywnej energii dla każdego z nas. O taki ogień nam chodzi! Nie pozostaje nic innego, niż krótkie, acz obiecujące "Do zobaczenia!" przy doskonałym posiłku, zimnym Jarze i dobrej nucie. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja zawsze nas pozytywnie zaskakuje, z miłą chęcią tu powracamy. Jakość potraw na najwyższym poziomie, a obsługa przekracza oczekiwania , a wpływ ogromny na nią ma Pani Edyta, której serdecznie dziękujemy za obsługę. Pozdrawienia.

Dziękujemy, prisonbreak528
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Wow! Dzięki wielkie za takie słowa! ;)
Bardzo nas to motywuje do dalszej pracy, bo widzimy, że są efekty naszych starań!
Pozdrawiamy! :)

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!