“Jedno z moich ulubionych miejsc w mieście ”
Cafe przy ulicy — recenzja

Cafe przy ulicy
Nr 7 wśród 14 Kawa i herbata (Łódź)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam to miejsce, szczególnie na śniadania. Miło przyjść tu rodzinnie albo na randkę. To też świetna lokalizacja na ploteczki ze znajomymi. Widziałam również, że są osoby, które przychodzą tu popracować lub pogadać biznesowo.
Lokale przyjemne, a jedzenie bardzo dobre. Pyszne śniadania, desery, napoje. Do tego wszytko wygląda obłędnie. Zdecydowanie polecam, polecam, polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, gajrunia

Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim sniadania, fajna obsluga i smacznie. Popracować też można. Maja dobre kanapki i bajgle.

Dziękujemy, KamilW824
Zrecenzowano 6 marca 2019

Kolejne miejsce z tej serii i zawsze pewne jakościowo posiłki. Osobiście wolę restaurację na Łagiewnickiej ale jedzonko zawsze dobre, ciekawe i w fajnych miejscach. Polecam ciasta.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Fidek
Zrecenzowano 11 lutego 2019

Kawiarnia "Cafe przy ulicy" jest sieciówką w Łodzi. Serwują kawy, herbaty, ciasta własne, desery. Bardzo fajne miejsce dla wszystkich grup wiekowych. Fotele wygodne, troszkę kanap, wystrój trendy. Obsługa bardzo mila. Ciepła atmosfera, polecam to miejsce na pyszną kawę.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, _celestyna_celestyna
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromnie polecam Cafe. Bylam tam chyba z 3o razy. Wszystko na plus. Począwszy od pięknego wystroju wszystkich kawiarni po pyszne jedzonko. Kawa jest bardzo dobra, barszo często jest na niej fajny wzorek. A śniadania są przepyszne. Ciast również próbowałam - niebo!!!! Kolejny plus to cena. Śniadania są bardzo tanie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, oldzi_oldzi

Cafe przy ulicy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Cafe przy ulicy? Podziel się wrażeniami!