“Kulinarne niebo!”
Chude Ciacho — recenzja

Chude Ciacho
Zamów online
Nr 172 wśród 560 Restauracje (Łódź)

Rewelacyjne miesjce. Wszystko pyszne, wygląda obłędnie i dodatkowo niskokaloryczne. Bardzo miła i fachowa obsługa. Na pewno będę tam stałym klientem.

Dziękujemy, Kuba D

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chude Ciacho odwiedzam regularnie w Warszawie, dziś pierwszy raz tutaj, też polecam :) mniejszy wybór co prawda, ale i tak uwielbiam

Dziękujemy, Ann W
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam tak bardzo zadowolona z wizyty w jakimś miejscu. Uwielbiam fit słodkości, a tutaj zdecydowałam się na najdroższy i najbardziej obfity deser z menu, czego nie żałuję kompletnie. Niskokaloryczne, przepyszne, wspaniale podane. I to co kocham najbardziej czyli sernik i shake o smaku masła orzechowego! Niebo!
Liczę na to aż otworzycie lokal w Krakowie lub w Katowicach, błagam!!

Dziękujemy, piyy656
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

UWAGA NA HIGIENĘ I BEZPIECZEŃSTWO! Ciasto przeterminowane smak przeterminowanych truskawek!omijać Chude Ciacho z daleka jeżeli nie chcesz się zatruć i wylądować w szpitalu! Szczególnie odradzam to miejsce najmłodszym gdzie ich układ pokarmowy jest niezwykle delikatny.

Został zakupiony tort o smaku spleśniałych i przeterminowanych truskawek.

Ponadto właściciel poniżał mnie samym faktem kiedy:
-kazał opisywać dokładnie tort, który zamówiłam. Czy owy Pan uważa iż próbowałam go naciągnąć na dodatkowy tort nie wiem? Chyba tak bo mnie nie stać :D
-Po opisaniu dokładnym pracownikowi, potem samemu właścicielowi. Twierdził iż jego tort w lodowce jest dobry, bo właśnie taki stoi. Tym samym osądzając mnie o kłamstwo i zasadność mojej reklamacji.
- kolejno kazał wysłać zdjęcie tortu, który już był w koszu na śmieci. Zaprosiłam Pana by przyjechał do domu i skosztował swoich smakołyków hahaha
UMIESZCZAM ZDJĘCIE Z ŚMIETNIKA TYLKO DLA SPOŁECZNOŚCI FACEBOOKA
-Co groteskowe Pan rzekomy właściciel niby nie był obecny w cukierni kiedy rozmawiałam z pracownikiem. Ale tort widzi i smakuje daje do zastanowienia.

Komentarz negatywny wystawiam tylko dlatego iż, Pan rzekomo biznesmen, właściciel - nie podchodzi do klientów z należytym szacunkiem i poważaniem. Dlatego uważam, że moja opinia powinna się tu pojawić. Reasumując powinnismy wspierać biznes ludzi którzy szanują i respektują swoich klientów

Sprawę zgłaszam do odpowiednich wyspecjalizowanej instytucji z zakresu ochrony zdrowia i higieny. Ta cukiernia musi zostać poddana kontroli

Dziękujemy, Kod P
Zrecenzowano 26 stycznia 2019

Miła, niezobowiązująca atmosfera. Kawa w dobrych cenach Świetne serniki mango i czekoladowy, polecam!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Marta G

Chude Ciacho — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Chude Ciacho? Podziel się wrażeniami!