Łódź

“Miły lokal, jeszcze milsza obsługa”
Pin Up American Burger — recenzja

Pin Up American Burger
Zamów online
Nr 228 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opis: O PinUp Witamy w PinUp American Burger prawdziwej amerykańskiej restauracji w Łodzi. Zabieramy Państwa w ekscytującą podróż do lat 50, to moment w historii, po którym już nic nie było takie samo. Pierwsze kroki sceniczne stawia Król Rock and Rolla Elvis Presley, a symbolem kobiecości na świecie staje się Marilyn Monroe. Nasza restauracja daje niepowtarzalną możliwość powrotu do czasów w których skosztujemy to co w amerykańskiej kuchni najlepsze. Najlepsze hamburgery oraz najbardziej soczyste steki w Łodzi pozwolą Ci Koleżanko poczuć się jak PinUp Girl w rozkloszowanej sukience w grochy, a Tobie Kolego jak „buntownik bez powodu” w skórzanej kurtce motocyklowej, dżinsach i białym podkoszulku. PinUp American Burger to wyjątkowe i obowiązkowe do odwiedzenia miejsce na mapie Łódzkich restauracji. Serdecznie zapraszamy!
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na wyróżnienie zasługuje obsługa w tym lokalu. Miło jest zjeść wśród uśmiechniętych ludzi :,-). Obsługa konkretna, nie nachalna, pojawia się w odpowiednim momencie. Wybór dań wystarczający, więc nie potrzeba. Sama karta dań taka se, wygląda jak wykonana przez gimnazjalistę . Jadłem w tym miejscu kilka razy, za każdym razem byłem usatysfakcjonowany. Spróbowałem kilku burgerów i chyba wszystkich przystawek. Makaronów również próbowałem. Wszystko jest podawane estetycznie, z należytą dbałością o wygląd potrawy - wszak ponoć "jemy oczami" . Burgery bardzo smaczne, dodatki w nich bez uwag. Wszystko jest tak jak powinno być. Duży facet jak ja zjadając burgera, krążki cebulowe i popijając napojem wychodzi najedzony. Polecam to miejsce zarówno na szybko posiłek jak i na umiarkowanie długie spotkanie ze znajomymi.

Dziękujemy, refiko
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PinUpLodz, Właściciel, Pin Up American BurgerOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Bardzo dziękujemy razem z zespołem Pin Up za tak miły i obiektywny komentarzy oraz wysoką ocenę. Mobilizuje nas to do tego aby jakością i zadowoleniem zjednać sobie takich gości jak Pan. Ekipa przesyła wielkie dzięki Zapraszamy do Pin Up

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z ręką na sercu mogę stwierdzić, że zjadłam tutaj najlepszego burgera w mieście. Do tego pyszne frytki i surówka. Obsługa w tym miejscu jest przemiła.
Świetnym atutem tego miejsca jest również super wystrój.
Gorąco polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, NataliaGSXR
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pinup2018, Właściciel, Pin Up American BurgerOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Bardzo dziękujemy razem z zespołem Pin Up za tak miły i obiektywny komentarzy oraz wysoką ocenę. Mobilizuje nas to do tego aby jakością i zadowoleniem zjednać sobie takich gości jak Pani. Ekipa przesyła wielkie dzięki Zapraszamy do Pin Up

Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ten lokal zasługuje na miano najlepszego w Łodzi te burgery to bajka na podniebieniu a stek antrykot poezja lubimy wracać w takie miejsca gdzie i obsługa jak zawsze pełny profesionalizm polecam i do zobaczenia.

Dziękujemy, nela16
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pinup2018, Właściciel, Pin Up American BurgerOdpowiedź udzielona 11 lipca 2019

Dziękujemy bardzo za wysoką ocenę i będziemy się starać aby zawsze u nas Pani smakowało.Zapraszamy ponownie i pozdrawiamy wraz z całą ekipą Pin Up

Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

PinUp Amerykan Burger jest najlepszą restauracją z klimatem jaką znam w Łodzi a znam dużo . Bardzo chętnie wracam z przyjaciółmi na pyszne burgery oraz profesjonalną obsługę . Dziękujemy za super zabawę kareoke na pewno wrócimy

Dziękujemy, nela16
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pinup2018, Właściciel, Pin Up American BurgerOdpowiedź udzielona 4 maja 2019

Jest nam niezmiernie miło za tak pozytywny komentarz i zapraszamy ponownie do Pin Up

Zrecenzowano 23 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój faktycznie fajny i klimatyczny ale jedzenie niestety słabe. Byliśmy dwa razy, pierwszy w kilka osób i po tej wizycie dałabym ocenę średnią. Ale drugi raz byliśmy we dwoje i mąż miał w burgerze niedobre mięso. Smakowało jakby było po prostu stare. Próbowaliśmy oboje żeby mieć pewność. Powiedzieliśmy pani z obsługi, poszła do kucharza i wróciła z informacja, że z mięsem wszystko ok i było z jednej partii, na którą nikt wcześniej się nie skarżył. Co dla mnie jest słabym argumentem. Pani była bardzo miła i widać że się starała, dlatego nie dam najnizszej oceny. Dostaliśmy rabat 20 proc. choć moim zdaniem za tego jednego burgera w ogóle nie powinniśmy zaplacic. Może to za zjedzoną sałatkę i bułkę ;) jasne, moglismy robić awanturę ale po co dodatkowo psuc sobie dzien. Tak więc może to my mieliśmy pecha albo wszyscy inni mają szczęście. Ja już nie wrócę.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, alicjal838
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PinUpLodz, Kierownik ds. gości, Pin Up American BurgerOdpowiedź udzielona 25 marca 2019

Dzień dobry.

Przykro nam z zaistniałej sytuacji. Mięso które używamy do burgerów jako nieliczna restauracja w Łodzi pochodzi z angusa najlepszej klasy wołowiny. Samych burgerów sprzedajemy dziennie około 80-100 szt. Bardzo dbamy o jakoś i świeżość produktów których używamy w naszej restauracji od mięsa po warzywa,surówki,pieczywo które jest codziennie dostarczane i nawet frytki są nie mrożone. Świadczą o tym recenzje na fb,Pyszne i Pizzaportal w 99% 5 gwiazdkowe. Nie mamy uwag co do jakości mięsa wręcz odwrotnie.Widać mieliście Państwo pecha :) i bardzo nam przykro że kelnerka nie zwróciła Państwu całej wartości burgera.Zapraszamy na rewanżowego ;) burgera.

Pozdrawia ekipa Pin Up

Pin Up American Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Pin Up American Burger? Podziel się wrażeniami!