“Smakowitości :)”
Susharnia — recenzja

Susharnia
Zamów online
Nr 147 wśród 559 Restauracje (Łódź)
Opis: Susharnia to wyjątkowe miejsce na mapie łódzkich lokali gastronomicznych. Dlaczego? Nasza restauracja została zaprojektowana w klimacie japońskim. Nawiązuje do motywów natury: ziemi, drewna oraz zieleni, co pozwoli Ci choć na chwilę przenieść się do Krainy Kwitnącej Wiśni. Ten Wyjątkowy klimat wnętrza sprawi, że nie będziesz chciał od nas wychodzić, a na pewno wrócisz jeszcze niejednokrotnie.

Zamówiliśmy jedzenie z tej restauracji bardzo przypadkiem, bo z dotychczas zamawianej lokalizacji nie było możliwości dowozu. Zestaw okazał sie pyszny i mimo że byl dla 3 osób, nie mogliśmy sie oprzeć i zjedliśmy we dwoje wszystko do ostatniego ziarenka ryżu ;) Myślę, ze niebawem zawitamy do lokalu sprawdzić na miejscu. Polecamy!

Dziękujemy, 454monikak

Moim zdaniem najlepszy Ramen w Lodzi. Bezapelacyjnie! Nie ma lepszego. Maly minus za sushi, ale tylko malutki. Rolki sa niedopracowane, zbyt duze kawalki. Ale Ramen... genialny! Polecam!

Dziękujemy, bubasek

Można by pomyśleć że słabe miejsce w sensie lokalizacji, ale ja osobiście mam dość Manufaktury i innych skupisk gdzie knajpa na knajpie. Jestem stałym klientem Susharni i zawsze z przyjemnością kieruję się tam bo wiem jaka uczta mnie czeka. Zamówienia telefoniczne po Sushi kieruję tylko tutaj. Czy to przekąska czy to większy posiłek warto wybrać to miejsce. Ramen jest tu idealny. Sushi zawsze cudne i świeże.

Dziękujemy, mariuszz906
Zrecenzowano 1 września 2019

Tak jak w tytule, moje ulubione miejsce na zjedzenie sushi w Łodzi. Świeże produkty, świetna obsługa, przystępne ceny.

Dziękujemy, MilkaB003
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Według mnie najlepsze sushi w Łodzi !!! :)
Uwielbiam <3
Od dawna zamawiamy tylko z susharni !!! :)
Polecam zdecydowanie!

Dziękujemy, Nati2301

Susharnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Susharnia? Podziel się wrażeniami!