“RAMEN!!!”
Susharnia — recenzja

Susharnia
Zamów online
Nr 147 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Opis: Susharnia to wyjątkowe miejsce na mapie łódzkich lokali gastronomicznych. Dlaczego? Nasza restauracja została zaprojektowana w klimacie japońskim. Nawiązuje do motywów natury: ziemi, drewna oraz zieleni, co pozwoli Ci choć na chwilę przenieść się do Krainy Kwitnącej Wiśni. Ten Wyjątkowy klimat wnętrza sprawi, że nie będziesz chciał od nas wychodzić, a na pewno wrócisz jeszcze niejednokrotnie.

Moim zdaniem najlepszy Ramen w Lodzi. Bezapelacyjnie! Nie ma lepszego. Maly minus za sushi, ale tylko malutki. Rolki sa niedopracowane, zbyt duze kawalki. Ale Ramen... genialny! Polecam!

Dziękujemy, bubasek

Zrecenzowano 8 września 2019

Można by pomyśleć że słabe miejsce w sensie lokalizacji, ale ja osobiście mam dość Manufaktury i innych skupisk gdzie knajpa na knajpie. Jestem stałym klientem Susharni i zawsze z przyjemnością kieruję się tam bo wiem jaka uczta mnie czeka. Zamówienia telefoniczne po Sushi kieruję tylko tutaj. Czy to przekąska czy to większy posiłek warto wybrać to miejsce. Ramen jest tu idealny. Sushi zawsze cudne i świeże.

Dziękujemy, mariuszz906
Zrecenzowano 1 września 2019

Tak jak w tytule, moje ulubione miejsce na zjedzenie sushi w Łodzi. Świeże produkty, świetna obsługa, przystępne ceny.

Dziękujemy, MilkaB003
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Według mnie najlepsze sushi w Łodzi !!! :)
Uwielbiam <3
Od dawna zamawiamy tylko z susharni !!! :)
Polecam zdecydowanie!

Dziękujemy, Nati2301
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Długo szukałem dobrej zupy Ramen w Łodzi. Próbowałem w kilku miejscach i nie były smaczne. Najgorszym doświadczeniem było zjedzenie przesolonego paskudztwa w Ato Ramen. Na szczęście trafiłem do Susharni. Sam lokal z zewnątrz może niezbyt zachęca do wizyty, ale w środku jest całkiem przyjemnie, choć miejsca jest niewiele, więc i o atmosferze intymności nie ma co marzyć. Za to jedzenie – klasa. Zupa Ramen z wołowiną jest po prostu zjawiskowa – dokładnie taka, jak być powinna. No i w środku pyszne, marynowane jajko. Mięso jest miękkie. Wielką porcją można się najeść na pół dnia. Nie ma mowy o zjedzeniu czegoś dodatkowo. Będąc z kimś, zupę warto podzielić na dwie części. Wtedy można zamówić sushi. Akurat sushi, choć również świetne, zupie nie jest w stanie dorównać. Ceny są bardzo uczciwe skalkulowane. Wielka miska zupy za 23 zł to oferta trudna do przebicia.

Dziękujemy, Miroslaw F

Susharnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Susharnia? Podziel się wrażeniami!