“Najlepsze sushi w mieście”
Susharnia — recenzja

Susharnia
Zamów online
Nr 147 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opis: Susharnia to wyjątkowe miejsce na mapie łódzkich lokali gastronomicznych. Dlaczego? Nasza restauracja została zaprojektowana w klimacie japońskim. Nawiązuje do motywów natury: ziemi, drewna oraz zieleni, co pozwoli Ci choć na chwilę przenieść się do Krainy Kwitnącej Wiśni. Ten Wyjątkowy klimat wnętrza sprawi, że nie będziesz chciał od nas wychodzić, a na pewno wrócisz jeszcze niejednokrotnie.
Zrecenzowano 1 września 2019

Tak jak w tytule, moje ulubione miejsce na zjedzenie sushi w Łodzi. Świeże produkty, świetna obsługa, przystępne ceny.

Dziękujemy, MilkaB003

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Według mnie najlepsze sushi w Łodzi !!! :)
Uwielbiam <3
Od dawna zamawiamy tylko z susharni !!! :)
Polecam zdecydowanie!

Dziękujemy, Nati2301
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Długo szukałem dobrej zupy Ramen w Łodzi. Próbowałem w kilku miejscach i nie były smaczne. Najgorszym doświadczeniem było zjedzenie przesolonego paskudztwa w Ato Ramen. Na szczęście trafiłem do Susharni. Sam lokal z zewnątrz może niezbyt zachęca do wizyty, ale w środku jest całkiem przyjemnie, choć miejsca jest niewiele, więc i o atmosferze intymności nie ma co marzyć. Za to jedzenie – klasa. Zupa Ramen z wołowiną jest po prostu zjawiskowa – dokładnie taka, jak być powinna. No i w środku pyszne, marynowane jajko. Mięso jest miękkie. Wielką porcją można się najeść na pół dnia. Nie ma mowy o zjedzeniu czegoś dodatkowo. Będąc z kimś, zupę warto podzielić na dwie części. Wtedy można zamówić sushi. Akurat sushi, choć również świetne, zupie nie jest w stanie dorównać. Ceny są bardzo uczciwe skalkulowane. Wielka miska zupy za 23 zł to oferta trudna do przebicia.

Dziękujemy, Miroslaw F
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne sushi, rolki są niesamowite, czas oczekiwania mimo pełnego lokalu na 5. Obsługa bardzo miła, pomaga niezdecydowanym klientom w doborze rolek. Jeżeli chodzi o ramen, moim zdaniem wegańskie Kimchi jest świetne. Polecam bardzo serdecznie.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, indziiii
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trochę na uboczu, mały lokal - ale karmią bezbłędnie.
Wołowy ramen wyrazisty, esencjalny, pikantny.
Sushi maksymalnie napakowane rybami - w tym mój nr 1 fit sushi, bez ryżu.
Wracam regularnie i będę wracać!

Dziękujemy, MonikaPZ

Susharnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Susharnia? Podziel się wrażeniami!