Łódź

“przystanek wsamym Centrum”
Farina Bianco — recenzja

Farina Bianco
Nr 41 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Świetna lokalizacji, restauracja z kuchnią włoska, dobre miejsce zarówno na lunch, kawę jak i kolację

Dziękujemy, olarysz

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam
W Farina Bianco gościłem wczoraj kolejny raz i po raz kolejny się nie zawiodłem Pizza bardzo dobra jedna z lepszych jaka można zjeść w Łodzi antipasti w postaci Włoskich wędlin smaczne i ciekawe. Gorąco polecam miejsce idealne na rodzinne spotkania jak i na wypady ze znajomymi każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, mateuszszadowiak
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy skuszeni recenzjami na TripAdvisor i bardzo kuszącym zapachem. Karta trochę dziwna, niespójna. Bruschetta z serem, smak ok, ale rozmiękła. Pizza z pancettą, salami i czosnkiem - bardzo dużo składników, rozmiękła i za ciężka. Pizza z buffalą i anchois lepsza, chociaż założę się że anchois to byly zwykłe koreczki helskie. Nic specjalnego, nie wrócimy tam.

Dziękujemy, 172ewal
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mało jest miejsc gdzie włoskie jedzenie smakuje tak jak powinno, ta restauracja należy wlaśnie do takich miejsc! Pyszna ostra zupa z wloskiej kapusty, wspaniale cannelloni, klimatyczne bardzo gustownie urządzone wnętrze ,przemiła obsługa, kompetentna i potrafiąca doradzić (pomimo plakietki:uczę się ) kelnerka. Z czystym sumieniem polecam

Dziękujemy, MISTRZYODA
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Bardzo fajne miejsce. Duży wybór dań i każdy znajdzie coś dla siebie. Danie, które według mnie było najlepsze to zupa z kapusty włoskiej i chorizo. Idealnie ostra, świetna. Na pewno na nią wrócę. Świetne makarony. Ogromny plus za to, że makaron jest robiony przez nich. Porcje są duże. Pizze pyszne, tak jak burger. Z napoi lemoniada cytrynowa mnie urzekła. Bardzo miła, sprawna obsługa. Miło, czysto, dużo miejsca w środku, ale polecam ogródek. Na pewno będę wracać próbować kolejnych dań.

Dziękujemy, 792kasiab

Farina Bianco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Farina Bianco? Podziel się wrażeniami!