“Niebywały dramat”
Cud Miód Fabryczna — recenzja

Cud Miód Fabryczna
Nr 80 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opis: Cud Miód jest niebanalną i przyjemną restauracją w Łodzi, idealną na spotkania biznesowe, lunch, spotkania z przyjaciółmi oraz rodzinny obiad. Każdego dnia od rana proponujemy zdrowe i bogate śniadanie, w południe szybki lunch, a wieczorem przepyszną kolację w towarzystwie wyśmienitych win i doskonale przyrządzonych drinków.
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Moja wizyta w tym miejscu okazała się kompletnym dramatem. Kucharz nie ma pojęcia o przygotowaniu golonki. Mimo zapewnień ze strony kelnerki, że serwowana jest mocno wypieczona z chrupiącą skórką, została podana z trzęsącą się dwucentymetrową warstwą tłuszczu i z widocznymi włosami zwierzęcia. Kelnerka próbowała ratować sytuację przynosząc w ramach rekompensaty żeberka, które niestety okazały się kolejnym niewypieczonym niewypałem.
Menadżer, którego poprosiłam o interwencję udawał, że nic się nie stało, powiedział, że nie znam się na kuchni, i że innym taka golonka smakuje, a ja czepiam się bezpodstawnie.
Rachunek został pomniejszony o koszt rzeczonej golonki, ale nie taki był cel mojej wizyty w tym miejscu.
Plus dla kelnerki, ogromny minus dla reszty.

Dziękujemy, Ola_i_Ted

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo szybki lunch na mieście
Pasta z krewetkami
Ostre
Bardzo smaczne i, co dla mnie było bardzo istotne, szybko podane
Fajny lokal z dobrą obsługą

Dziękujemy, 550michalj
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza restauracja w Łodzi perfekcyjne jedzenie , super wystrój , miła obsługa , wnętrze ciekawe i bardzo przytulne mega polecam

Dziękujemy, truebigking
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Steki z angusa rozpływają się w ustach. W każdą niedzielę mają promocyjne ceny. Naprawdę warto. Ogródek na woonerfie 5 minut od dworca Fabrycznego.

Dziękujemy, C8881AWmonikap
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Bardzo dobre jedzenie w średniej cenie (nie jest tanio, ale też nie jest drogo). Bardzo przyjazna obsługa. Wystrój bez szału, ale może być.

Dziękujemy, piotrm398

Cud Miód Fabryczna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Cud Miód Fabryczna? Podziel się wrażeniami!