Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja zapewniająca bliski kontakt z historią. Ciekawy design. Bardzo dobre, różnorodne śniadanie (brawo za plaster miodu, sok z kiszonej kapusty i sery regionalne). Uważny, dostępny i pomocny personel.

Dziękujemy, czteryzywioly
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnnaOlszynska, Dyrektor generalny, Vienna House Andel's LodzOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Drogi Gościu,

Bardzo dziękujemy za tak fantastyczną recenzję naszego hotelu. Bardzo doceniamy miłe słowa o naszej obsłudze, pokojach czy gastronomii.
Cieszymy się, że jesteś, Drogi Gościu, zadowolony ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce spotkać się z Tobą ponownie.

Serdecznie pozdrawiamy,

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Po raz pierwszy byłem w miejscu, które tak zmyślnie wykorzystało możliwości, jakie dała historia. Najwyższe uznanie dla architekta i projektantów, którzy tak dobrze wykorzystali przestrzeń. Wyraźne echa fabryki połączone z nowoczesnością nadają niesamowitego uroku temu hotelowi.
Basen na szczycie - perełka.
Obsługa - bezbłędna, zarówno w recepcji, jak i przy śniadaniu.
Pokoje spore, czyste i wpasowane w ogólny koncept hotelu.
Doskonałe.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, wiktorhor

Szanowny Panie Wiktorze,

bardzo dziękujemy za wizytę we Vienna House Andel's Łódź i podzielenie się opinią na temat hotelu oraz świadczonych przez nas usług. Cieszymy się, że pobyt zaliczył Pan do bardzo udanych a nasz Hotel ocenił tak wysoko.
Dziękujemy za docenienie architektury oraz designu naszego historycznego budynku a także standardu pokoju. Dziękujemy również za docenienie wysokiej jakości pracy recepcji hotelowej oraz obsługi śniadań.

Serdecznie zapraszamy do kolejnego pobytu w naszym hotelu.

Pozdrawiamy,

Anna Olszynska & Vienna House Andel's Team

Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetnie zlokalizowany hotel, zaraz przy Manufakturze. Hotel zabudowany w historycznym budynku i utrzymany w klimacie tamtego okresu, co nie przeszkadza by był bardzo nowoczesny i komfortowy. Jedzenie i obsługa na bardzo wysokim poziomie. Bardzo polecam!

Dziękujemy, 675_ukasza
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnnaOlszynska, Dyrektor generalny, Vienna House Andel's LodzOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Szanowny Gościu,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu. Bardzo doceniamy tak miłe słowa o naszym nowoczesnym obiekcie w historycznym miejscu z duszą.
Dziękujemy za pozytywną oceną jakości naszych posiłków oraz pracy obsługi.

Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia wkrótce.

Z pozdrowieniami,

Anna Olszyńska & Zespół Vienna House Andel's Łódź

Zrecenzowano: 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniale miejsce w zabytkowym budynku.Obok Manufaktura z wieloma atrakcjami.Sam hotel wspanialy,wiele orginalnych artefaktow.Hotel wspanialy na szkolenie czy konferencje ale rownie dobre na sam nocleg.Pokoje wspaniale,swietnie wyposazone.Bardzo dobra restauracja i kawiarnia,mila obsluga,duzy parking pod dachem

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
62  Dziękujemy, marcin717
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnnaOlszynska, Dyrektor generalny, Vienna House Andel's LodzOdpowiedź udzielona 30 czerwca 2019

Drogi Panie Marcinie,

Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą recenzję naszego hotelu. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze swojego pobytu i ocenił nasz hotel tak bardzo pozytywnie. Cieszymy się, że spodobały się Panu nasz design, gastronomia a obsługa stanęła na wysokości zadania,
Oczywiście mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Panem ponownie.

Pozdrawiamy,

Zrecenzowano: 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem zachwycona pobytem w hotelu. Hotel przepiękny. Pokoje czyste, bardzo dobrze wyposażone. Nowoczesny design. Restauracja serwuje przepyszne jedzonko. Lokalizacja hotelu bardzo dobra. Będę tu wracać, hotel spełnił moje oczekiwania. Polecam

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, monikap95
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnnaOlszynska, Dyrektor generalny, Vienna House Andel's LodzOdpowiedź udzielona 21 czerwca 2019

Droga Pani Moniko,

Serdecznie dziękujemy za pobyt w naszym hotelu a także za poświęcenie swojego czasu na napisanie opinii. Cieszymy się, że Pani odczucia po pobycie we Vienna House Andel's Łódź są tak pozytywne. Dziękujemy za miłe słowa na temat pokoi i ich czystości, kuchni oraz designu. Miło nam czytać, że spełniliśmy Pani oczekiwania.

Jeszcze raz dziękuję i serdecznie zachęcam do kolejnych odwiedzin naszego hotelu. Czekamy na Panią już od dziś.

Pozdrawiam serdecznie,