Łódź

“Chaos organizacyjny ”
Goraca Kielbasiarnia — recenzja

Goraca Kielbasiarnia
Nr 87 wśród 562 Restauracje (Łódź)

Niestety, nie polecam. Na zupę, którą wystarczyło nalać z dużego gara (zupa była już gotowa), będącego na naszym widoku, czekaliśmy 40 minut. Osoby, które zamówiły coś kilkanaście minut później, w tym zupę, otrzymały swoje zamówienia sporo przed nami. Na zwrócenie uwagi, że czekamy na zupę już prawie pół godziny, a wystarczy ją tylko nalać, otrzymaliśmy odpowiedź, że trzeba poczekać jeszcze 10 minut...Jedzenie było naprawdę niezłe, ceny przystępne, ale sytuacja ta skutecznie zniechęciła do ponownej wizyty.

Dziękujemy, Kijan1993

Zrecenzowano 17 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorny lokal w ciekawej lokalizacji z bardzo smacznym jedzeniem. Ceny rozsądne, porcje duże. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, gawinio
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w nazwie tego miejsca. Wszystko oparte o kiełbasę. Ta w szyszkę prima sort. Do tego chleb chrupiący i smakujący jak chleb a nie wyrób chlebopodobny. Miazga. Polecam ;)

1  Dziękujemy, 487rafa_k
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam tam po raz pierwszy nie wiem jak inne dania ale żurek jak dla mnie mało przyprawiony kiełbasa w środku była dobra ale ta nieszczesna solianka... No cóż nie moje smaki jakby niezjadliwa przykro mi to pisać ale niestety takie moje odczucia aczkolwiek wrócę żeby spróbować innych dań

Dziękujemy, Marta T
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna atmosfera, ceny bardzo przystępne oraz wybór niezbyt wielki - co jest plusem małego menu, które trafia w każde potrzeby.

1  Dziękujemy, indziiii

Goraca Kielbasiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Goraca Kielbasiarnia? Podziel się wrażeniami!