“Snaki”
Goraca Kielbasiarnia — recenzja

Goraca Kielbasiarnia
Nr 88 wśród 560 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam tam po raz pierwszy nie wiem jak inne dania ale żurek jak dla mnie mało przyprawiony kiełbasa w środku była dobra ale ta nieszczesna solianka... No cóż nie moje smaki jakby niezjadliwa przykro mi to pisać ale niestety takie moje odczucia aczkolwiek wrócę żeby spróbować innych dań

Dziękujemy, Marta T

Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna atmosfera, ceny bardzo przystępne oraz wybór niezbyt wielki - co jest plusem małego menu, które trafia w każde potrzeby.

1  Dziękujemy, indziiii
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

To już moja trzecia wizyta w tym lokalu. Pyszne, świeże jedzenie. Zawsze gdy tylko jestem w pobliżu staram się odwiedzić.
Dobrze, smacznie i niedrogo. Czego chcieć więcej?

Dziękujemy, PiotrLewandowski
Zrecenzowano 11 maja 2019

Bylam z rodzina. Maz brał kiebase od Wieska - dobra. Ja mialam wątróbkę-dobra. Niestety dla dzieci wzielismy po zalewajce ktora niestety byla niejadalna. Tak kiepskiej zupy w zyciu nigdzie nie jadlam. Solanki nie bylo choc byla juz godzina po 14. Tak wiec ocena srednia dla sredniej knajpy. Ceny przystepne, ludzi od groma. Kielbasa napewno warta polecenia.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Vi-Iwan
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ma bardzo przejrzyste menu, dania są podawane bardzo szybko. Ze sprawdzonych rzeczy: próbowaliśmy kiełbasy wieprzowej, białej, indyka w cynamonie i solanki. Na pewno za dużo jak na 2 osoby wiec radzę brać po 1 daniu bez zup na pewno wystarczy.

Dziękujemy, sylwiai2019

Goraca Kielbasiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Goraca Kielbasiarnia? Podziel się wrażeniami!