“Przypadkiem w drodze do domu”
Sushi W Dlon — recenzja

Sushi W Dlon
Zamów online
Nr 98 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 8 września 2019

Osobiście sushi jadam tylko w jednym miejscu od kiedy je odkryłem. Wstąpiłem tutaj przypadkiem bardziej dla zabawy niż świadomie dla doznań kulinarnych.
Lokal mały ale przytulny. Wiem, że bardzo popularny w zamówieniach online.
Bardzo fajny pomysł jeśli chodzi o wystrój. Ciekawe także oferowane formy sushi.
Dla smakoszy i jedzących wszedzie bardzo polecam to miejsce bo jest szansa że zostanie stałym klientem w drodze z pracy :)

Dziękujemy, mariuszz906

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Stolujemy się w paru kuchniach tego typu i zamówiliśmy oststnio na dowóz nowego bowla z tunczykiem (polecam różnorodność smaków przeogromna słodkie pikantne kwaśne ostre) oraz z wołowina fajnie że jest w końcu drobno pocieta wołowina duże kawałki są problematyczne do jedzenia przy reszcie drobnych produktów (swoją drogą genialne kimchi tylko za dużo w nim szczypioreku) . Następne w zamówieniu 2 handrolle z łososiem brakuje tej czarnej tykwy ale to chyba kwestia przyzwyczajenia z innych lokali z sushi. No i ramen. Wolowy oraz owoce można wolowy 1 klasa mogło by być więcej mięsa ale na to nie da się narzekać porcja to porcja. No i owoce można mogła by być w nich większą różnorodność jakieś mule czy coś, ale smak myślę że nawet "Ato" nie pozostawił by bez komentarza. Jajko sadzone fajne ale chyba jednak do tradycyjnej zupy było by lepsze poltwarde. Generalnie pozdrawiam ekipę z kuchni bo dają radę.

Dziękujemy, Thekamilex1
Zrecenzowano 7 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne sushi, świeże i wysokiej jakości składniki. Pierożki super! Ostry sos do nich i kapusta to poezja. Ale najlepsze na koniec - sushi burrito! Zakochałam się! Idealna fuzja kuchni japońskiej i meksykańskiej. Będę wracała w to miejsce na pewno. PS. Sushi burrito tak wielkie, że najadłam się połową porcji, a jestem łakomczuchem

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, J4687ZXmartac
Zrecenzowano 3 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mogę powiedzieć, że ta restauracja całkowicie mnie zaskoczyła sposobem serwowania sushi, cała rolka, a nie plastry, to zupełnie inny smak sushi, inny ale naprawdę dobry. Każdy kto choć trochę lubi sushi powinien tutaj przyjść i spróbować innego sposobu jego podania. Polecam sushi z całą krewetką, do tego można zjeść równie dobrą zupę. Polecam !!!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, ppaappuuggaa
Zrecenzowano 2 października 2018

Smak bardzo dobry, ilość wszystkich składników bardzo odpowiednia, szczególnie że ryż nie dominuje mocno w rolkach, Poke Bowl pyszny, nic dodać nic ująć, jedno z lepszych miejsc tego typu w Łodzi. Polecam na miejscu oraz na dowóz, nie jednokrotnie jeszcze tu zajrzę i zamówię,

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, MarcinWS

Sushi W Dlon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Sushi W Dlon? Podziel się wrażeniami!