“Miła lokalizacja najlepszej z sieci cukierni”
Cukiernia Sowa — recenzja

Cukiernia Sowa
Nr 89 wśród 560 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 3 września 2019

Położona poza kombinatem jakiegoś centrum handlowego ta cukiernia ma przemiłą obsługę, światowej klasy słodkości i wybór kaw. Miło jest zainstalować się wewnątrz, a parę stolików na zewnątrz dodaje atmosfery wakacyjnej, paryskiej czy gościnnej.

Dziękujemy, Seaside07992192302

Zrecenzowano 19 lipca 2019

Zawsze niebo w gębie, różnorożność smaków i rodzajów na każda imprezę. Polecam dla każdego coś smacznego.

Dziękujemy, Ella R
Zrecenzowano 9 czerwca 2019

Można tam zjeśc smaczne śniadanko i pyszne ciasto lub lody, popić kawą i poczuć smak Łodzi. Cukiernia w środku miasta, można tam spotkać się biznesowo lub towarzysko. Polecam

Dziękujemy, Extraordinary279188
Zrecenzowano 6 lutego 2019

Wspaniałe miejsce i wspaniałe słodkości. Byłam na kawce i zjadłam pyszne ciacho. Sowa to moją ulubiona marka cukiernicza a w tym miejscu się nie zawiodłam. Polecam gorąco.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Anna J
Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Tak jak w tytule Miały być lody niestety obsługa pomimo czterech obsługujących osób nie była w stanie zrealizować zamówiena kolejka kilku osób sparaliżowała cukiernię-dlatego rezygnowaliśmy .Trudno zawsze byliśmy zadowoleni z tego miejsca Cukiernia w Pasażu Łódzkim.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Joanna Ł

Cukiernia Sowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cukiernia Sowa? Podziel się wrażeniami!