Ponad 100 kranów:)

883beatab
Warszawa, Polska
Ściana piw!

Najwiekszy wybór piwa! Każdy znajdzie coś dla siebie! Przed wyborem można posmakować dany rodzaj... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 września 2019
Jaciberr
Łódź, Polska

Miejscówka dająca możliwość spróbowania powalającej liczby piw. Każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo miła i potrafiąca znaleźć w gąszczu możliwości coś trafiającego w smak klienta.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 883beatab
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najwiekszy wybór piwa! Każdy znajdzie coś dla siebie! Przed wyborem można posmakować dany rodzaj. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Jaciberr
Zrecenzowano: 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór dobrych piw. Serwuja również przekąski, wśród których znajduje się deska serów (sery raczej zwyczajne, ale nadrabiaja ilością).
Potrafi tu być bardzo tłocznie.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, 380kamill
Zrecenzowano: 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc na wyjeździe do Łodzi wybrałyśmy się z koleżanką na spacer Piotrowską i trafiłyśmy do piwpaw. Bardzo fajne miejsce ogromna gama piw do wybrania, obsługa pomocna i życzliwa chętnie wspiera w wyborze trunku. Bardzo Ciekawie urządzany lokal, aż chce się tam spędzać czas!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, Julia S
Zrecenzowano: 13 stycznia 2019

Personel, obsługa na duży plus, jednak wyłącznie w przypadku barmanów, niestety u barmanek dzieją się rzeczy nie do przyjęcia w tym miejscu.
Byłem świadkiem kiedy barmanka siedziała przy stoliku ze znajomymi, piła alkohol, po czym szła za bar i obsługiwała klientów. Przez 2 godziny czasu potłukła kilka kufli - rzecz karygodna.
Dawniej w tle leciała muzyka rockowa, gdzie tak zapamiętałem ten lokal : wystrój, styl rockowy w tym muzyka, teraz puszczają ciężkie elektroniczne brzmienia w stylu Drum and bass - co się stało ? Czyżby personel robił w tym miejscu co się im podoba ?
Piwa..Co raz więcej pustych kranów, ogólnie lokal mocno zmienił się na niekorzyść, wydaje mi się, że głównie ze względu na fatalną jakość personelu.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
3  Dziękujemy, Michalx85