Piwny zawrót głowy

Interesujący punkt rozrywkowy w Łodzi dla miłośników piwa. Przeogromny wybór piw rzemieślniczych i... Przeczytaj więcej

Mariusz O
Bielsko-Biała, Polska
Ponad 100 kranów:)

Miejscówka dająca możliwość spróbowania powalającej liczby piw. Każdy znajdzie coś dla siebie... Przeczytaj więcej

883beatab
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór dobrych piw. Serwuja również przekąski, wśród których znajduje się deska serów (sery raczej zwyczajne, ale nadrabiaja ilością).
Potrafi tu być bardzo tłocznie.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, 380kamill
Zrecenzowano: 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc na wyjeździe do Łodzi wybrałyśmy się z koleżanką na spacer Piotrowską i trafiłyśmy do piwpaw. Bardzo fajne miejsce ogromna gama piw do wybrania, obsługa pomocna i życzliwa chętnie wspiera w wyborze trunku. Bardzo Ciekawie urządzany lokal, aż chce się tam spędzać czas!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, Julia S
Zrecenzowano: 13 stycznia 2019

Personel, obsługa na duży plus, jednak wyłącznie w przypadku barmanów, niestety u barmanek dzieją się rzeczy nie do przyjęcia w tym miejscu.
Byłem świadkiem kiedy barmanka siedziała przy stoliku ze znajomymi, piła alkohol, po czym szła za bar i obsługiwała klientów. Przez 2 godziny czasu potłukła kilka kufli - rzecz karygodna.
Dawniej w tle leciała muzyka rockowa, gdzie tak zapamiętałem ten lokal : wystrój, styl rockowy w tym muzyka, teraz puszczają ciężkie elektroniczne brzmienia w stylu Drum and bass - co się stało ? Czyżby personel robił w tym miejscu co się im podoba ?
Piwa..Co raz więcej pustych kranów, ogólnie lokal mocno zmienił się na niekorzyść, wydaje mi się, że głównie ze względu na fatalną jakość personelu.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
3  Dziękujemy, Michalx85
Zrecenzowano: 27 października 2018

Każdy znajdzie tu piwko dla siebie.. barmanka która zaproponowała mi piwko, najpierw dała mi mały kieliszek do spróbowania, było to bardzo miłe, że mogłam zaakceptować jej wybór. :)

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, T8397WVanitab
Zrecenzowano: 24 czerwca 2018

Świetne miejsce na mapie Łodzi :D niesamowicie duży wybór piw. Ciekawy wystrój. Malificenta na drzwiach damskiej toalety :D I jeszcze raz wielgachny wybór możliwosci :D Nie tanio, ale za ten wybór chętnie przyjdę jeszcze raz.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, Magdalena M