“Dobre burgery”
Korzenie — recenzja

Korzenie
Nr 177 wśród 559 Restauracje (Łódź)

Burgery w korzeniu są dobre, można powiedzieć poprawne. Obsługa wydawała się trochę zagubiona i nieśmiała, nawet zapomnieli podać nam lemoniady i musieliśmy się upomnieć. Generalnie fajnie, ale jest nad czym pracować:)

Dziękujemy, Mariusz F

Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bylysmy w kilka osob, zamoeilysmy pizze z pomidorami suszonymi, salatke z buraka. Kolezanka oddala salatke z buraka z dresingiem z kawy, nie smakowalo jej. Kucharz zaproponowal jej pieczona dynie I to byl strzal w 10:)Duzo ludzi. Chyba poczatkujaca kelnerka. Bardzo polecam, ciekawe smaki:)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Mrowka1977
Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam ostanio 2 razy, za każdym razem próbowałem innych dań. Generalnie smacznie, dobrze przyrządzone dania, dość duże porcje, ceny poniżej 30 zł. Menu się zmienia co chwilę. Lokal dość duży, więc można iść tam większą grupą. No i dość spokojnie tam :)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Papryk
Zrecenzowano 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce całkiem ładne, jedzenie nijakie i dość drogie (szczególnie biorąc pod uwagę niewielkie porcje). Spory wybór herbat.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 970mateuszs
Zrecenzowano 3 grudnia 2018

Jest to najlepsza restauracja wegańska w Polsce w jakiej byłam. Menu jest krótkie, ale każdy znajdzie coś dla siebie- od imitacji bardziej domowych potraw, po street food.
Wybrałam pizzę, ale mogę polecić też burgera z fasoli. Duży plus za wodę gratis.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Marlena P

Korzenie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Korzenie? Podziel się wrażeniami!